גדעון סער משיב לגבאי

יושב הראש החדש של מפלגת העבודה תקף את ממשלת נתניהו והבטיח לדאוג לדימונה ולא רק לעמונה. סער: ״לשסות ציבור בציבור זו לא דרך חדשה״

עדו בן פורת - ערוץ 7 , י"ז בתמוז תשע"ז

גדעון סער
גדעון סער
צילום: מאיר ועקנין, פלאש 90

השר לשעבר גדעון סער מהליכוד הגיב אמש (שני) לנאום הניצחון של אבי גבאי, שנבחר לראשות מפלגת העבודה. במהלך הנאום הבטיח גבאי שממשלתו - אם יקים אחת כזאת - תדאג לתושבי דימונה ולא רק לתושבי עמונה, כפי שפועלת לטענתו ממשלת נתניהו הנוכחית.

"‏ברכות לאבי גבאי על נצחונו המרשים. לשסות תושבי דימונה בעמונה זו אינה דרך חדשה אלא המשכו של נסיון רב-שנים וכושל לשסות ציבור בציבור", כתב סער בחשבון הטוויטר שלו.

סער הדגיש, ״‏לגוף העניין: כמי שזכה לתקן לטובת דימונה וערי הפיתוח האחרות בדרום עיוות רב-שנים בהקצאת כספי הארנונה לטובת המועצות האזוריות -גם הטיעון חסר-יסוד״.

כאמור, היו״ר החדש של מפלגת העבודה אמר בנאום הניצחון שלו כי יוביל "מנהיגות שדואגת גם לדימונה - ולא רק לעמונה. מנהיגות שמסוגלת לפתור אירוע של ילדים חולי סרטן בבית חולים הדסה. פשוט מסוגלת לקבל החלטות.

״זה מה שאנחנו צריכים. מנהיגות ישרה, שבה עורך הדין שלך לא יכול לייצג חברת צוללות שמנהלת משא ומתן איתך. הוא לא יכול. מנהיגות שפועלת באומץ לב לשלום. לא עוד שלטון שעסוק במשחקי האשמות מול הפלסטינים", תקף גבאי את נתניהו.