כך תשדרגו את הגינה הביתית

יש לכם בית עם גינה? כנראה שכבר התקדמתם מאוד בדרך להגשמת חלום על הבית המושלם. אבל בכדי להתקרב אף יותר להגשמה, חשוב שתשקיעו בגינה

תגיות: בית בריכה קיץ
תוכן שיווקי , י"ח בתמוז תשע"ז

אילוסטרציה
אילוסטרציה
Istock

הקיץ בעיצומו - כך תשדרגו את הגינה הביתית

יש לכם בית עם גינה? אז כנראה שכבר התקדמתם מאוד בדרך להגשמת חלום על הבית המושלם. אבל בכדי להתקרב אף יותר להגשמה, חשוב שתשקיעו קצת בגינה. הקיץ מהווה הזדמנות מצוינת לשדרג את הגינה הביתית ולהפוך אותה למקום הבילוי והמפגש של כל בני המשפחה (אם לא בקיץ הזה, אז לפחות בקיץ הבא), להלן מספר פעולות אשר יסייעו לכם בהשגת המטרה:

מצננים לאוויר נעים

הקיץ הארץ ישראלי הוא חם, כאשר בימים החמים, החום הוא בלתי נסבל. אז מכיוון שסביר להניח שאתם רוצים ליהנות מהגינה שלכם גם בימי הקיץ, חשוב מאוד להצטייד באביזרי אוורור וקירור המתאימים לשטחים פתוחים. האפשרות הטובה ביותר, אותה תוכלו למצוא בתחום, תהיה מצננים.
מצננים מבצעים בעצם פעולה של אידוי מים ועל ידי כך, מצננים את האוויר החם.

מצננים מתאימים בעיקר לקירור של שטחים פתוחים ובעיקר באזורים יבשים כמו אילת ודרום הארץ.
למצננים יש שפע של יתרונות על פני אמצעי קירור אחרים ובין היתר: מחירם הוא יחסית נמוך לרכישה, הם נחשבים לחסכוניים בצריכת החשמל. המצננים אף ידידותיים לסביבה וזאת בזכות העובדה שפליטת החום שלהם נמוכה ומנגנון הפעולה שלהם אינו מבוסס על שימוש בגזים.
כאמור, בכוחם של מצננים לשדרג לכם את הגינה ולהפוך את השהייה בה להרבה יותר נעימה – ובעיקר בחודשי הקיץ החמים.

מיטות שיזוף – כשמגיע הזמן למנוחה

מיטות שיזוף מהווים אלמנט חשוב נוסף לכל גינה – גם עבור אלו שאוהבים להשתזף וגם עבור אלו אשר מנצלים את המיטות, לקריאת ספרים, עיתונים או למנוחה בצל. כל מי שתר אחר מיטת שיזוף, עתיד לגלות שהאפשרויות הן רבות ומגוונות, כאשר ההבדלים בין המיטות השונות יבואו לידי ביטוי בחומר הגלם ממנו הן עשויות, מגודלן ורוחבן, מצורתן, מעיצובן ופרמטרים נוספים. ההמלצה היא לבדוק לעומק את האפשרויות השונות ולבחור בסופו של דבר מיטות שמצד אחד יענו על התקציב שלכם ומצד שני גם יהיו איכותיות ויתאמו בצורה הטובה ביותר הן לגינה שלכם והן לצרכים שלכם.

ואיך אפשר בלי בריכה?

אז נכון שלא לכולם יש את התנאים ואת התקציב לבנות בריכה רצינית בגינה. אבל החדשות הטובות הן, שכיום, עולם הבריכות לגינה טומן בחובו כל כך הרבה אפשרויות, שבטוח תוכלו למצוא בתוכן את האפשרות אשר תענה גם על התקציב שלכם, גם על תנאי השטח וגם על העדפות האישיות שלכם בנושא.

כמובן, שבכדי לבחור נכון בריכה לגינה, חשוב להבין מספר פרטים על הצרכים שלכם ובין היתר: עבור מי מיועדת הבריכה – האם היא רק עבור הילדים או עבור כל המשפחה. מה גודל השטח בגינה אותו אתם מקצים לטובת הבריכה. האם יש לכם העדפות לגבי החומר ממנו היא תהיה עשויה וכמובן, כל העדפה או דרישה אחרת שיש לכם בנושא.

קיץ מהנה!