יאיר נתניהו לא נשאר חייב

בנו של ראש הממשלה תקף בחריפות את פרויקט ''61'' המשתייך למכון ''מולד'' בשל תחקיר שעסק בעניינו. ''הקרן להשמדת ישראל''.

מיכל לוי , ט' באב תשע"ז

הפוסט של יאיר
הפוסט של יאיר
צילום מסך

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, תקף היום (ג') בחריפות את מיזם הפייסבוק ''61'' המשתייך למכון השמאל ''מולד'' בשל תחקיר שעסק בעניינו של יאיר.

תחת הכותרת "חמישה דברים שלא ידעתם על יורש העצר יאיר נתניהו", הוצגו בפוסט בעמוד הפרויקט ממצאי תחקירים שבוצעו בעבר על נתניהו הבן.

בתגובה בחר יאיר נתניהו לשגר מסר "לכל חברי הקרן להשמדת ישראל וגרורותיהם", כלשונו.

"הי 61, אני לא אתייחס לכל השקרים וההשמצות", הבהיר נתניהו בפתח דבריו בפוסט תגובה למאמר. "כמה נחמד שהצד שלכם תמיד מבלבל את המוח על הסתה, דמוניזציה, רצח אופי וחציית קוים אדומים. מה עם איזה תחקיר על מקורות המימון השונים והמשונים והזרים של המפעילים של הדף ההזוי הזה? מה עם תחקיר על 'הבן של כולנו', של רה"מ שרון שנכנס לכלא?", כתב.

בהמשך שיתף יאיר את תגובתו בעמוד הפייסבוק האישי שלו. "ראיתי שאיזה עמוד מטונף שממומן בכבדות על ידי ארגון מולד הרדיקלי והאנטי ציוני, הממומן על ידי הקרן להשמדת ישראל והאיחוד האירופי, לכלך עליי. לא יכולתי להתאפק והגבתי".

במסגרת התחקיר של ''מולד'', בין היתר נמתחו קווים לדמותו של יאיר נתניהו, אורח חייו ומידת מעורבותו בפעילותו השוטפת של אביו, ראש הממשלה נתניהו.

ממכון מולד נמסר בתגובה: "אנחנו מקווים שעורכי הדין של משפחת נתניהו לא עסוקים מדי בימים אלה, משום שבמידה שיאיר לא יפרסם התנצלות על הפוסט רצוף השקרים שלו, הם יאלצו להתמודד עם תביעת דיבה".

צילום מסך