זירת הפיגוע ביבנה
זירת הפיגוע ביבנה צילום: אבי דישי, פלאש 90

מוסיף להשתפר מצבו של ניב גיל נחמיה בן 43 מקרית עקרון שנפצע קשה מאוד בפיגוע הדקירה שאירע שלשום (רביעי) בסניף ''שופרסל'' ביבנה, אך הוא עדיין לא יצא מכלל סכנת חיים.

מהמרכז הרפואי קפלן נמסר כי ניב מאושפז לטיפול והשגחה ביחידה לטיפול נמרץ כללי. ''הצוות הרפואי ממשיך כל העת להעניק לו טיפול רפואי מיטבי בכוחות משולבים על מנת לשפר את מצבו''.

משפחתו של ניב ביקשה הבוקר ''להודות לכל עם ישראל על התמיכה הגדולה שניב גיל בן הדסה והמשפחה זוכים לה. אנו מבקשים להמשיך עם התפילות לשם החלמתו המהירה. המשפחה מנתבת את מירב הכוחות לרפואתו של ניב.

''בנוסף, אנו רוצים להודות למנהל בית החולים ד''ר קרלוס ולכל הצוות הרפואי שעובדים ימים כלילות על הטיפול המסור, המקצועי והמחבק. מקווים להחלמתו המהירה ולרפואה שלמה ובשורות טובות לכל עם ישראל'', הוסיפו בני המשפחה.

אתמול במהלך הלילה פעל כוח צה''ל בכפר יטא שבדרום הר חברון, ממנו יצא המחבל שביצע את הפיגוע בסניף ''שופרסל'' ביבנה. הכוח ביצע סריקות בבתיהם של בני משפחתו של המחבל וברחבי הכפר.

בתיעוד מהפיגוע ביבנה, שבו נפצע סגן מנהל הסניף באורח קשה מאוד, נראה המחבל מגיח בין מדפי מרכול רשת "שופרסל" – ודוקר בסכין את הגבר בן ה-42. המחבל נראה עובר את העובד, ואז חוזר אחורה כשהעובד בגבו אליו, ודוקר אותו.

מרשת "שופרסל" נמסר לאחר הפיגוע כי "בשעות הצהריים המוקדמות אירע אירוע דקירה בסניף שופרסל דיל ביבנה. הדוקר נתפס והאירוע נמצא כעת בטיפול משטרת ישראל וכוחות הביטחון. נציגי שופרסל נמצאים בקשר רציף עם משפחתו של העובד הפצוע ועם בית החולים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו