כתב אישום נגד משה איבגי בכפוף לשימוע

השחקן חשוד שביצע לכאורה עבירות של מעשים מגונים והטרדה מינית, כנגד נשים שעם חלקן עבד.

תגיות: משה איבגי
עדו בן פורת - ערוץ 7 , י"ד באב תשע"ז

ממשיך לחיות בסרט. איבגי השבוע
ממשיך לחיות בסרט. איבגי השבוע
צילום: פלאש 90

הפרקליטות הודיעה היום (ראשון) לבא כוחו של השחקן משה איבגי כי לאחר עיון בחומר הראיות, נשקלת העמדתו לדין בכפוף לשימוע שייערך, ככל שיחפוץ בכך, בחשד לביצוע עבירות מין בארבע נשים.

מהחקירה שנוהלה על ידי יחידת להב 433 של המשטרה עלה חשד שבין השנים 2012 -2013 ביצע איבגי, לכאורה, עבירות של מעשים מגונים והטרדה מינית, כנגד נשים שעם חלקן עבד.

חקירתו של איבגי החלה בפברואר 2016 בעקבות פרסומים ברשתות החברתיות ובכלי התקשורת, בהן נטען כי איבגי ביצע לכאורה עבירות של הטרדה מינית בנשים שעבדו עמו.

במסגרת החקירה נגבו עדויות רבות ובכללן מנשים, אשר חלקן הגישו תלונה בעניינו במסגרת החקירה. כמו כן נחקר איבגי באזהרה בגין החשדות המיוחסים לו. על חלק מהמקרים שנבדקו חלה התיישנות.

בחודש פברואר האחרון התייחס השחקן לראשונה לטענות נגדו. בתום הצגה בבית ציוני אמריקה בתל אביב אמר איבגי לקהל כי "הפרסומים בימים האחרונים הפכו לי את החיים".

''ימים לא קלים עוברים על המשפחה שלי. יש לי כבוד לכל אדם, כבוד לכל איש ואישה שעבדתי איתם. אני חוזר ומדגיש שמעולם לא ניסיתי במכוון לפגוע באיש. אני לא רוצה להתייחס לזה בתקשורת ורוצה לעשות זאת מול הגורמים המוסמכים במידה ונצטרך. תודה רבה לכולם", הוסיף השחקן הוותיק ועטור הפרסים.