בליכוד מתייצבים מאחורי נתניהו

שרים ובכירים במפלגה הודיעו כי יגיעו לכנס תמיכה בראש הממשלה שמתכננים במפלגה לערוך בהמשך השבוע.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ט"ו באב תשע"ז

בליכוד מתייצבים מאחורי נתניהו-ערוץ 7
ראש הממשלה בנימין נתניהו
צילום: אלירן אהרון

בכירים בליכוד מודיעים כי יבואו לתמוך בראש הממשלה, בכנס התמיכה שמארגן יו"ר הקואליציה, ח"כ דוד ביטן, ביום רביעי הקרוב בגני התערוכה בתל אביב.

השר צחי הנגבי פרסם הערב (שני) פוסט בחשבון הפייסבוק שלו בו כתב, "עוד יומיים, ביום רביעי בערב, נקיים בגני התערוכה בתל אביב כנס גדול לחיזוק הליכוד ולתמיכה בראש הממשלה. הכנס בא לעולם אך ורק עקב הניסיון של יריבי הליכוד להלך אימים על היועץ המשפטי לממשלה באמצעות מחאה צעקנית שבועית בסמוך לביתו הפרטי".

"אני קורא לכל מי שמאמין בדרכו הבוטחת של ראש הממשלה, ומתקומם מן הניסיון להפיל ממשלה נבחרת בכוחן האלים של הפגנות רחוב, להגיע לגני התערוכה בתל אביב", כתב הנגבי.

גם השר אופיר אקוניס הודיע כי יטול חלק בכנס.

יו"ר ועדת החוץ והביטחון ח"כ אבי דיכטר אמר, "אני מתכוון להגיע ביום רביעי ולתמוך בראש הממשלה המכהן של מדינת ישראל, בנימין נתניהו. אני, כמו רבים אחרים, דוחה בשאט נפש את אלה שמנסים להרשיעו עוד בטרם נחקר, ולגזור את דינו בטרם עשה זאת בית משפט. כרזות בנוסח 'אשם עד שתוכח חפותו' הן הוכחה נוספת שהקמפיין המתנהל הוא לא רק נגד נתניהו, אלא נגד הליכוד כולו".

"אני סומך על מערכות אכיפת החוק מהמשטרה דרך הפרקליטות ועד היועץ המשפטי לממשלה, שיעשו את מלאכתן המקצועית והממלכתית ודוחה מכל וכל את הלחצים המופעלים עליהם לעשות כרצון המפגינים - שהוא רחוק מאוד מלייצג את רצון העם. אני מכיר את ראשי המערכות הללו. למעט החוק והאמת המקצועית, שום לחץ לא יסיטם מדרכם", הוסיף דיכטר.