בואו ליהנות: מופע קרח בינלאומי

מופע הקרח Cirque de Glace מגיע להיכל ארנה בירושלים. ''הקהל שיגיע אלינו יקבל חוויה בלתי רגילה ומנוחה מהחום בחוץ''.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ט"ז באב תשע"ז

מופע הקרח הבינלאומי, Cirque de Glace, מגיע להיכל ארנה בירושלים ומספר את סיפור הבריאה של כדור הארץ, האבולוציה של האדם והמסע אל גבולות הטכנולוגיה.

זהו עולם של פנטזיה קסומה שנוצרה באמצעות עשרות רקדנים ואקרובטים והפקה שלא יודעת גבולות ומשלבת קרח ואש, ריקוד ואקרובטיקה, מוזיקה עוצמתית, כגאוגרפיה ופירוטכניקה מרהיבות, אפקטים ויזואליים מדהימים ותלבושות מקוריות שמציגות חוויה מרתקת ועוצרת נשימה.

מאחורי ההפקה המושקעת עומדים "מחליקי הקרח הרוסים" - קבוצה המורכבת ממחליקי קרח המגיעים מעולמות הקרח התחרותיים. הקבוצה, הפועלת משנות ה- 90 יצרה ז'אנר חדש וייחודי של הצגות תיאטרון, באורך מלא, על הקרח, פאנטום האופרה, כרמן, סינדרלה, פיטר פן והיפהפייה הנרדמת הן רק חלק מההופעות שזכו להצלחה גדולה ברחבי העולם.

Cirque de Glace הוא המופע הראשון בו הקבוצה אינה נשענת על סיפורי האגדה המסורתיים, אלא על סיפור מקורי המשלב אלמנטים מעולמות הבמה השונים, למופע אחד מרהיב ובלתי נשכח על הקרח.

סיבוב ההופעות בישראל יכלול 8 הופעות בלבד!

ציון תורג'מן, מנכ"ל החברה העירונית אריאל, אמר: "אנחנו נערכים לארח מופע בינלאומי עם פירוטכניקה מהטובות בעולם. הקהל שיגיע אלינו יקבל חוויה בלתי רגילה ומנוחה מהחום בחוץ. המופע מתאים לכל גיל ולכל המשפחה".

חברת אריאל רואה חשיבות חברתית לא רק במופע שיהיה ברמה בינלאומית אלא גם בתמחור הכרטיס למופע, "במסגרת אירועי ה-50 שנה ביוזמת ראש העיר ניר ברקת והשר לירושלים, זאב אלקין מחיר הכרטיס יעמוד על 35 שקלים לכרטיס. רכשנו משטח הוקי קרח מהטובים בעולם, ואני מזמין את גולשי ערוץ 7 לבוא ומופע וליהנות", מוסיף תורג'מן.

נציין כי משטח החלקה על הקרח שיובא במיוחד מאוסטריה, ומשתרע על פני 1,800 מ"ר בהשקעה של מיליון אירו.