שלומית מלכה
שלומית מלכהצילום: רויטרס

אנה, אמה של מגישת הטלוויזיה שלומית מלכה שנפצעה קשה בתל אביב ושוחררה לביתה, מודה לכל התומכים והמתפללים בשעות הקשות.

"חשוב לי להחזיר חיבוק ענק לכל מי שהתקשר, הגיע, שלח הודעות ומשלוחים, התפלל והביע דאגה מקרוב ומארצות רחוקות", כתבה הבוקר.

"הדאגה והאהבה שהרעפתם על הילדה שלי ועל כולנו היא כל כך עוצמתית שאין כנראה דרך באמת להחזיר ולו במעט. תודה לבני האדם המיוחדים במינם, המלאכים האמיתיים עלי אדמות בדמותם של צוות מד״א עם מתנדבים בני 16 בעלי חוש אחריות ומקצועיות שכל אדם בוגר יכול רק לקוות ולו לטיפה ממה שיש להם, תודה לצוותי המיון והטיפול נמרץ של איכילוב שעושים עבודת קודש במסירות אין קץ, ברוגע ובאנושיות מופתיים", כתבה האם.

"אני אסירת תודה על כך שיש בחיי את החברות והחברים המדהימים שלי ואת מי שעובד איתי. אתם צבא האמת שלי, זה לא יאמן ומרגש עד דמעות בכל פעם מחדש", כתבה והוסיפה "ברגעים כאלה חושבים המון על אמונה ותקוה ואחריות. את ענייני האמונה אשאיר לעצמי ולא אחלוק אתכם, כי בשבילי זה היה תמיד עניין מאוד אישי ופרטי.

אבל אם יש לקח אחד בטוח מכל זה, הוא שתשמרו על עצמכם כמה שאתם רק יכולים. לא רק כי הבריאה שלכם היא יצירה חד פעמית ביקום הזה, אלא כי תמיד יש מי שאוהב אתכם וזקוק לכם בריאים ושלמים.
תודה רבה ושיהיה רק טוב".

מלכה, שנפצעה קשה לאחר שנפלה מקורקינט חשמלי בשדרות רוטשילד בתל אביב, שוחררה אמש לביתה. בבית החולים איכילוב הדגישו כי השחרור בוצע "לבקשתה ובאישור הצוות הרפואי".

בעלה של מלכה, השחקן יהודה לוי, הודה לציבור על התמיכה והתפילות להחלמתה של אשתו. "האהבה והאנרגיה של עם ישראל עבדו", הודה לוי. "הרגשנו את עוצמת האהבה, ברגעים האלה אני כל כך גאה בעם שלנו ואנחנו אוהבים אתכם".