נהרס בית המחבל שביצע את הטבח בחלמיש

טובה סלומון, ששכלה את בעלה, בנה ובתה בפיגוע הקטלני בחלמיש בחודש שעבר, חזרה היום (רביעי) לארוז את מה שהותירה אחריה בבית - לאחר שהחליטה שלא לשוב אליו יותר.

בריאיון לחדשות 2 כי "טוב שהוא נהרס, אבל עשיתי חושבים והרגשתי שצריך היה (להרוס) את הבית עם כל התכולה - לא לפרק את כל הדברים ורק את הבית להרוס".

סלומון המשיכה והבהירה כי בעיניה "הדבר הכי משמעותי והכי טוב היה מוות למחבלים ולגרש אותם לעזה כי ההורים ידעו. ככה אני קיבלתי הודעה ממח"ט בנימין - הם לא מנעו ולא התקשרו ולא אמרו כלום".

מוקדם יותר היום הגיבה גם מיכל סלומון, שאיבדה את בעלה וגיסתה בפיגוע, על הריסת בית המחבל. "את הבית שלהם אפשר לבנות מחדש", אמרה סלומון. "את הבית שלי החריבו לתמיד".

סלומון טענה כי צריך להטיל עונש מוות על המחבל שביצע את הפיגוע ולהחמיר את תנאי כליאתם של אסירי החמאס. "צריך עונש מוות כדי שהמחבלים האלה לא יזכו להקים מחדש בית, ואם לא עונש מוות, צריך להחמיר בצורה קיצונית את תנאי הכליאה שלהם ולמנוע מהם כל דבר שאינו מינימום", טענה. "הם רצחו והם צריכים להיענש, לא מגיע להם פנסיון על חשבוננו".

במהלך הלילה הרסו כוחות צה"ל בשיתוף לוחמי משמר הגבול והמנהל האזרחי הרסו את ביתו של המחבל עמר אל אבד בכפר קובר, שביצע את פיגוע הדקירה ביישוב חלמיש בחודש שעבר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו