שלומית מלכה
שלומית מלכהרויטרס

הדוגמנית ומגישת הטלוויזיה שלומית מלכה, שנפצעה באורח קשה לאחר שנפלה מקורקינט חשמלי בשדרות רוטשילד בתל אביב ושחררה, הודתה בפייסבוק לכל המתפללים.

"אני רוצה לעדכן שאני בסדר גמור, מתאוששת בבית, אני קודם כל רוצה להגיד תודה מעומק ליבי לצוות בי״ח איכילוב על טיפול מקצועי ומסור, למשפחתי וחבריי האהובים שרק אלוהים יודע מה עבר עליהם בזמן הזה, ולכל האנשים הטובים שדאגו לשלומי, התפללו, ושלחו אנרגיות טובות ואהבה - זה הגיע עד אליי, עטף אותי וחיזק אותי, אני באמת מאמינה שלאהבה יש כוח לרפא ונוכחתי לחוות זאת בעצמי. תודה תודה תודה".

כיממה וחצי לאחר התאונה שוחררה מלכה לביתה. בבית החולים איכילוב הדגישו כי השחרור בוצע "לבקשתה ובאישור הצוות הרפואי".

"חל שיפור ניכר במצבה של הדוגמנית ומגישה שלומית מלכה", עדכן אז ד"ר עדי נמרוד, מנהל היחידה לטיפול נמרץ כללי בבית החולים איכילוב בתל אביב. "הבוקר הצלחנו להעיר אותה והיא כעת בהכרה מלאה, נושמת באופן עצמוני ומתקשרת עם הצוות הרפואי וסיעודי ועם בני משפחתה ששוהים לצדה. מצבה של שלומית מוגדר כעת קל והיא צפויה להשתחרר מהיחידה לטיפול נמרץ במהלך היום".

בעלה של מלכה, השחקן יהודה לוי, הודה לציבור על התמיכה והתפילות להחלמתה של אשתו. "האהבה והאנרגיה של עם ישראל עבדו", הודה לוי. "הרגשנו את עוצמת האהבה, ברגעים האלה אני כל כך גאה בעם שלנו ואנחנו אוהבים אתכם".