בזמנכם החופשי

עידו פורטל ורועי אמיר מזכירים לנו שאוטוטו אלול, ויוצאים בביצוע מקורי ומיוחד לפיוט "י‑ה שמע אביוניך".

תגיות: בשבע 757
, כ"ה באב תשע"ז

בזמנכם החופשי                 -ערוץ 7
עידו פורטל ורועי אמיר
צילום: יחצ

השניים הופכים אותו לקצבי ומודרני יותר, אולי קצת רחוק מהביצועים המוכרים, אבל הלהטוט בין הסגנונות והעושר של הכלים בהחלט מעורר עניין. זהו סינגל שני בדרך לאלבום חדש בשם 'אלול' ולמופע 'פיוטים ותפילות ממזרח וממערב'.

*****

השבוע נפתחה תערוכה חדשה ב'מקלט לאומנות', הגלריה החרדית ברחוב יהודה המכבי 7 בירושלים. מגוון אומנים חרדים שהביעו את דעותיהם באמצעות עבודות בנושא "חי"ת חי"ת" - חרדים וחברה. 25 אומנים ואומניות משתתפים בתערוכה שתציג עד ה' באלול, אז יתקיים שיח גלריה והתערוכה תיסגר. אוצרת: נעה לאה כהן.

*****

ללופה האנטילופה נמאס להיות סתם חיה לא מבוקשת בגן החיות. היא מביטה בקנאה בחיות הפופולריות ומחליטה לעשות שינוי. אבל כשהיא הופכת לכוכבת, לופה פתאום מגלה שלא הכול נוצץ. מה תעשה עכשיו? 'לא סתם אנטילופה' - סיפור מתוק לילדים מאת דב אלבוים. איורים נהדרים של אביאל בסיל. עם עובד.

*****

ובפינת ה(כמעט) חינם של החופשה הגדולה:

קרן קיימת לישראל חוגגת יומולדת 115, ומקיימת הפנינג ללא תשלום למשפחות במקומות שונים בארץ. מופעים ותחנות של קופיקו, מבוך יער, קוסם היער, גרפיטי ביער, עמדות יצירה, ג'ימבורי ומתנפחים. רק תבחרו איפה: יום שלישי, ל' באב, ביער חדרה; ב' באלול סמוך לאצטדיון הכדורגל בנס ציונה; ו' באלול בחוף קריית ים ולמחרת במתחם התחנה בנשר.

לתגובות: ofralax@gmail.com