הרב אמסלם לבנט: נפתלי, תתעורר

הרב חיים אמסלם תוקף את שתיקת הבית היהודי לנוכח דברי דרעי, "ש"ס בגסיסה וזה הזמן לעזור להיעלמותה".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ט באב תשע"ז

הרב אמסלם לבנט: נפתלי, תתעורר-ערוץ 7
תוקף. הרב אמסלם
צילום: יונתן סינדל. פלאש 90

הרב חיים אמסלם תוקף את שתיקת מפלגת הבית היהודי לנוכח דבריו של יו"ר ש"ס אריה דרעי על הציונות הדתית שפורסמו הערב (שני) בערוץ 2.

"אריה דרעי משתלח בצורה חסרת תקדים כנגד הציונות הדתית, ורבני צוהר, ולעומתו מצד מפלגת הציונות הדתית 'הבית היהודי' שקט ודממה. מה קרה נפתלי בנט נהיית עד כדי כך חבר קרוב למורשע מכלוף דרעי?", תהה הרב אמסלם.

לדבריו, "קשה להשיב לו, הרי הוא מאשים את אנשי הציונות הדתית בתואר הכי מבזה שיש בארסנל החרדי 'רפורמים', וכאן אתם שותקים?".

"נפתלי תתעורר אלה הבוחרים שלך הבייס שהמליך אותך, אותו דרעי חירף וגידף, השתיקה אסורה בהחלט.
מה קרה? מה הדאגה? שמא ואולי ש"ס לא תחבור לממשלה 'בראשות' נפתלי בנט? הם ימשכו את אחיהם הסיאמים האגודה האנטי ציונית שלא לתמוך? נו באמת... אולי נפסיק עם חלומות השווא...", הוסיף אמסלם.

"ש"ס בגסיסה וזה הזמן לעזור להיעלמות המפלגה שהזיקה לספרדים הכי הרבה, ועל הדרך הזיקה לכללות עם ישראל", חתם הרב אמסלם את דבריו.

נזכיר כי בהקלטה שפורסמה הערב נשמע שר הפנים אריה דרעי, יו"ר מפלגת ש"ס, כשהוא תוקף רבנים מהציונות הדתית על רקע מאבקם ברבנות הראשית לישראל.

''גם כיפות סרוגות היום, בקהילות גדולות מאוד, בעיקר במרכז הארץ, הם כבר על גבול הרפורמה", טען דרעי בכנס סגור.

''מי שיודע איך מתנהלים שם בתי הכנסת וסדרי התפילה, ממש שינויים גדולים מאוד... נכון -זה עם כיפות יותר וישראלי יותר אבל זה על גבול הרפורמה'', הוסיף.