האמנים שימחו את חניכי "עלי שיח"

הזמרים בני פרידמן, קובי גרינבוים, יוני ברגר ויהודה גלילי הרקידו והקפיצו מאות ילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים באירוע של ארגון "עלי שיח".

המופע התקיים כמדי שנה במחנה הקיץ של "עלי שיח" בכפר סבא תחת הכותרת "אם אתה משמח את שלי אני משמח את שלך", בהשתתפות מאות בחורים-מתנדבים המלווים את חניכי הקייטנה במסירות רבה.

האמנים שיתפו פעולה עם הילדים המיוחדים ויצאו מגדרם כדי להעניק להם אירוע חלומי ומשמח שייתן להם זיכרונות מתוקים לכל השנה.

מחנה הקיץ של ארגון "עלי שיח" מארח מדי שנה מאות ילדים ובוגרים עם מוגבלויות מנטליות ופיזיות. המוטו של המחנה הוא "אף אחד לא נשאר מאחור", ומטרתו היא לאפשר לילדים המיוחדים ליהנות ממחנה קיץ חלומי שתוכנן במיוחד לבעלי נכויות מורכבות.

בד בבד, המחנה אפשר גם לבני משפחותיהם של הילדים ליהנות ממנוחה משמעותית המיועדת לאגירת כוחות ומתן זמן איכות לאחים ולאחיות. במחנה מאות מתנדבים שבחרו להעניק מזמנם וממרצם על חשבון חופשת "בין הזמנים".

הרב חיים פרקל, מייסד ויו"ר "עלי שיח", אמר "אני כל כך מתרגש לראות את האמנים הנפלאים, שלמרות האירועים הרבים בעונה הזו, מפנים מזמנם ומגיעים לשמח את החניכים המיוחדים שלנו שוב ושוב. בכל שנה כשאני רואה את השמחה המתפרצת ואת תחושת ההתעלות של החניכים, הבחורים והאמנים גם יחד, אני נזכר מחדש איזה לב רחב יש לעם ישראל וכמה נפלא שנתקיימה בנו ערבות הדדית שכזו".