ללא זהבי: נבחרת ישראל הפסידה לאיטליה

בצל סערת ערן זהבי, יצאה נבחרת ישראל בכדורגל מהמפגש מול איטליה בזול כשהפסידה לה 0:1 משער בדקה ה-53. בניון נכנס להופעה ה-100

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ד באלול תשע"ז

ללא זהבי: נבחרת ישראל הפסידה לאיטליה-ערוץ 7
האם גם הערב בייל יחגוג על נבחרת ישראל? במשחק הקודם
צילום: פלאש 90

לא היום של ישראל. בדומה למוצאי השבת האחרונה, אז הפסידו שתי נבחרות ישראל, בכדורגל ובכדורסל, גם הערב (שלישי) הפסידו השתיים.

בעוד האחות מענף הכדורסל זרקה לפח השקעות ענק בכסף, במשאבים ובהשקעות לקראת אירוח אליפות אירופה בכדורסל לראשונה בתולדותיה, כשהודחה הערב בידי נבחרת גיאורגיה כבר בשלב הבתים, האחות מהכדורגל דווקא הפסידה בכבוד.

ללא ערן זהבי הקפטן שהושעה ופרש בתגובה, הפסידה הערב נבחרת הכדורגל של ישראל "רק" 0:1, כשהיריבה שעמדה ממול הייתה לא אחרת מאשר נבחרת איטליה, אלופת אירופה ואלופת העולם עד לא מזמן.

האיטלקים שהגיעו למשחק לאחר תבוסה שנחלו מול נבחרת ספרד בקרב על המקום הראשון בבית, קיוו להתאושש מול הישראלים אך במחצית הראשונה כמעט ושילמו על הזלזול כשמרואן קבהא ואלמוג כהן היו קרובים לכיבוש שער מפתיע.

הנבחרת הישראלית שעלתה בהרכב מהפכני מעט עם לא פחות מ-5 שינויים ממשחק ההפסד המביך והמשפיל במוצאי השבת האחרונה מול מקדוניה, נראתה טוב במחצית הראשונה כשאיתי שכטר עבד רבות בהתקפה וטל בן חיים הבלם והקפטן החדש עשה את שלו בהגנה.

במחצית השניה העלתה הנבחרת המארחת את הרמה, ונגיחה של צ'ירו אימובילה בדקה ה-53 הכניעה את אריאל הרוש שעמד בין קורות הנבחרת במשחק רשמי ראשון שלו.

גם יוסי בניון, שנכנס כמחליף ורשם בזה את הופעתו ה-100 במדי הנבחרת הבוגרת, לא עזר ובסיום הפסד מזערי לנבחרת שרק רוצה כבר לסיים את קמפיין מוקדמות המונדיאל ולנסות להתחיל מחדש.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il