נתן מאיר
נתן מאיר צילום: חזקי עזרא

נתן מאיר, שרעייתו דפנה נרצחה לפני יותר משנה וחצי בפיגוע דקירה בעתניאל, מפרסם הערב (רביעי) פוסט בחשבון הפייסבוק שלו בו הוא מביע הכרת תודה לראש הממשלה בפרט ולהנהגת המדינה בכלל.

"כבר הרבה זמן לא פרסמתי שום דבר. אני עסוק בבנית ביתנו מחדש. אנחנו הולכים ונבנים מיום ליום וטוב שזה נעשה הרחק מאור הזרקורים. אנחנו לעיתים קרובות מתמודדים גם עם הצער והאובדן כדי להמשיך את מפעל החיים. גם עתה אין ברצוני לומר דבר אלא רק לשתף במה שאני כבר לא מצליח לשמור בתוכי", כותב מאיר.

הוא מספר כי "בשנה וחצי האחרונות זכיתי להכיר מעט את ראש הממשלה ורעיתו וכואב לי לראות שפניהם היפות לא רואות אור. אני מכיר את ראש הממשלה מחבק ומתעניין שוב ושוב בשלומי ובשלום הילדים. אני מכיר ראש ממשלה שמתקשר ושמבקש לדעת שאנחנו מצליחים לשרוד אחרי האסון שלנו. אני מכיר את אשתו שמחבקת את הילדים שלי בחום".

"אני מכיר את ראש הממשלה כאיש אוהב שבא אלינו כדי להביט לנו ישר בעיניים. אני מכיר אותו כאח שכול שתומך ונמצא איתנו בכל ליבו בדרך הקשה", הוסיף מאיר.

הוא המשיך וכתב, "תודה לך ראש הממשלה על עוד שיחת טלפון מנחמת ומעודדת שזכיתי לקבל ממך אתמול בערב, רגע לפני שאני הלכתי לישון ואתה כרגיל המשכת לעבוד. עוד מעט מתחילה שנה חדשה. אני מבקש להכיר טובה למי שראוי לה ולהודות בכל לב למי שעושה למענינו ימים ולילות. תודה לכם מנהיגים שלנו! רבים וטובים! מאוד!".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו