מתגייסים למענו. אבינועם בוכריס
מתגייסים למענו. אבינועם בוכריסצילום: באדיבות משפחת בוכריס

אבינעם בוכריס, לוחם שיריון לשעבר שלחם במבצע "צוק איתן" ואף קיבל אות הצטיינות על תפקודו במהלך המבצע, נמצא כעת בארה"ב לאחר סדרת טיפולים במחלת ניוון שרירים (ALSׁ) בה לקה לאחר שירותו הצבאי.

בוכריס, תושב שילה, הגיע לארה"ב שם טופל על ידי רופאים מהשורה הראשונה. לאחר הטיפול המליצו רופאיו על טיפול ייחודי וחדשני בדרום קוראיה המתבצע רק במדינה זו.

לשם מימון הטיפול, שעלותו מיליון שקלים, מקיימים בימים אלה בני משפחתו וחבריו לקמפיין גיוס כספים למען הצלתו של בוכריס.

עפרה בוכריס, אמו של אבינעם, סיפרה כי "לא תמיד קל להתמודד עם המחלה, אך יחד עם זאת אבינעם הוא אדם אופטימי מטבעו ולמרות כל הקושי החיוך לא יורד לו מהפנים. אני יכולה לזקוף את החיוביות גם לטובת חבריו של אבינעם שמרגע גילוי המחלה לא עוזבים אותו. אנחנו כמשפחה בחרנו להלחם בכל הכוח ולא לתת ליאוש ולקושי להשתלט עלינו".

לגבי עלות הטיפול הגבוהה אומרת בוכריס: "כל טיפול ניסיוני שהושקעו בו עשרות שנות מחקר - יקר בהתחלה, אבל לאבינועם אין זמן. אנו סומכים מאוד על הערבות ההדדית של עם ישראל ומאמינים שבדיוק כמו שאבינועם עשה כדי להציל את חבריו כך גם כל העם יעמוד לימינו ברגעים בהם הוא הכי זקוק לנו".

תרומות עבור אבינעם בוכריס אפשר להעביר בטלפון 03-9250505 או בהעברה בנקאית: בנק הפועלים סניף 532, חשבון מס' 489438, שם החשבון: קו לחיים עבור אבינעם בוכריס