הדס מזרחי: קוראת לממשלה לאפשר עונש מוות למחבלים

הדס מזרחי, אלמנתו של נצ"מ ברוך מזרחי, התייחסה היום (שני) לגזר דינם של המחבל שרצח את בעלה ובנו שסייע לו בהימלטות מזירת הרצח.

"ישבתי בדיון הקשבתי והיה ברור לי שיקבלו מאסר עולם ולצערי לא נגזר עליהם עונש מוות", אמרה מזרחי, שרוצח בעלה שוחרר לחופשי במסגרת עסקת שליט.

"האבא היה מאוד אכזרי ולמרות שנפצענו הוא המשיך לראות. המחבלים לא הולכים לכלא אלא לבית מלון ומקבלים תנאים של חמישה כוכבים וזה אבסורד. אני חוזרת לביתי כדי שהמחבלים האלה יקבלו עונש מוות. אני מקווה שמדינת ישראל תחיל עונש מוות למחבלים רק ככה הטרור יפסק. חייבים לעצור את זה. נמאס לנו. הכאב עדין נשאר גם גופני וגם נפשי. אנחנו עם חזק ועם ישראל חי ואני מודה לעם ישראל".

"לא היה לי שום שיקול אם לבוא לבית המשפט", הוסיפה מזרחי, "ביקשתי מהילדים שלי שלא לבוא כי אני לא רוצה שיראו את הרוצחים. אני ראיתי אותם בפיגוע וזה סגירת מעגל ולהראות להם שאני עדין חיה ומגדלת את הילדים שלי כעבור שלוש שנים וחצי. הילדים שלי ימשיכו את דרכו של אבא. ברוך היה איש חסד ודגל בארץ ישראל ועם ישראל. האבידה היא קשה וקשה לי בלעדיו".

אלמנתו של מזרחי הביעה חשש מ"עסקת שליט 2' "ברור לי שתהיה פה דלת מסתובבת. המחבל הזה כבר שוחרר בעסקת שליט. הם מכירים את השיטה. לצערי שלא יהיה עוד פעם שחרור מחבלים ונמשיך להילחם. אני קוראת לממשלה לאפשר עונש מוות למחבלים".

"מאכזב אותי שהבן קיבל רק 20 שנה ולא מאסר עולם אבל זה מה שבית המשפט קבע", אמרה מזרחי.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו