במכבי ת"א אמנם לא נכנסים לאופוריה, אבל מרוצים מאוד מהזכייה בגביע ווינר אמש (חמישי) אחרי ניצחון משכנע מאוד 79-93, על עירוני נהריה.

"בלי האוהדים הניצחון החשוב הזה לא היה שווה כלום מבחינתי", אמר המאמן נבן ספאחיה. "אני רוצה לברך את כולם: השחקנים, הצוות, הארגון ובעיקר את הקהל. זו תחושה נהדרת לזכות בטורניר הזה. עשיתי פחות רוטציות היום כי לא כולם בריאים. לא עשינו יותר מדי טעויות, כולם ראו את העבודה המצוינת שדיברתולומיאו עשה כרכז. הוא נמצא בכושר נהדר ויש לו גישה מצוינת. חשוב לי שהאוהדים יבואו ביום ראשון, יקנו מנויים ויתמכו בנו".

ספאחיה התייחס גם לפציעות שהיו בסגל, ולמשחקים המצויינים שנתן בטורניר יובל זוסמן הצעיר. "לפחות שניים משלושת הפצועים שלנו, קול, ג'קסון וקיין, אמורים לחזור. אנחנו מחברים את הקבוצה בהדרגה. חשוב לי לשתף את יובל זוסמן, הוא היה מצוין אבל יש לי הרבה מה להראות לו. מי שרוצה לקדם שחקנים צעירים, צריך לשתף אותם בזמן אמת, לא רק כשההפרש 20 נקודות".

"זו הרגשה נהדרת לזכות בגביע", אמר דשון תומאס שהיה המצטיין במשחק, "אנחנו קבוצה חדשה וזו תחושה טובה מאוד. אני מודה מאוד לחברים שלי. באנו היום כקבוצה, מילאנו אחרי ההוראות של המאמן, שיחקנו חזק והשגנו את הגביע. הכל מתנקז לעבודת צוות קשה".

מייקל רול שחגג גם הוא תואר ראשון במדים הצהובים הוסיף, "אנחנו קבוצה חדשה ותואר זה תמיד הישג נהדר. רכז היא לא העמדה האמיתית שלי, אבל אני עושה את זה לא מעט זמן ואעשה כל מה שהקבוצה תדרוש ממני".

ביום שני הקרוב תיפתח עונת המשחקים בליגת העל באופן רשמי מבחינת מכבי ת"א עם משחק חוץ מעניין נגד הפועל אילת של מאיר טפירו.