נפתלי חטף "הצלפה פמיניסטית" – וניתק

גלית דיסטל אטבריאן הביכה את מני נפתלי בשידור חי עם תשאול ממושך לגבי החשדות שתקף מינית עובדת במעון ראש הממשלה. כך זה נשמע.

גיל רונן , י"ט בתשרי תשע"ח

גלית דיסטל-אטבריאן עשתה הבוקר (שני) למני נפתלי מה שהפמיניסטיות של השמאל עושות מזה שנים ארוכות לגברים שהן חפצות ברעתם.

בתוכנית גל"צ בהנחייתה, אימצה דיסטל-אטבריאן את הטקטיקות המוכרות של עתונאיות השמאל כשהביכה את נפתלי בשידור חי עם תשאול ארוך ונוקשה לגבי החשדות שתקף מינית עובדת במשרד ראש הממשלה, סבטלנה גורודצקי.

כשנשאלה ע"י המנחה השני, דוד ורטהיים, מדוע אימצה את הגישה התוקפנית כלפי נפתלי, הסבירה דיסטל-אטבריאן שלתקשורת יש סטנדרט כפול לגבי הטרדות מיניות, וכי אם היו מתחייסים לתלונות נגד נפתלי בדרך שבה מתייחסים לתלונות אחרות, כמו במקרה שלמה גרוניך, הרי שכל הציבור היה אמור לדעת את שמה של גורודצקי. במקום זה, אמרה, היא עוברת סוג של "אונס שני" ודוברים כמו ח"כ לשעבר אראל מרגלית מעזים לומר עליה בראיונות שהיא קיבלה כסף עבור עדותה נגד נפתלי.

דיסטל-אטבריאן ציינה שגורודצקי עברה בדיקת פוליגרף ונמצאה דוברת אמת. נפתלי ענה כי גם הוא עבר בהצלחה פוליגרף שנערך עבורו במסגרת התוכנית "המקור" של רביב דרוקר. הוא אמר שבכוונתו להגיש נגד גורודצקי תביעת דיבה אך טרם עשה זאת מכיוון שאינו יכול "לבלות בבתי המשפט כל היום".

לאחר הצלפה רדיופונית ממושכת בידיה של דיסטל-אטבריאן הכריז נפתלי כי אינו מתכוון להמשיך בראיון וטרק את השפופרת.

בראיון שהעניקה לקלמן ליבסקינד ב"מעריב" בחודש מרץ, 2015, סיפרה גורודצקי כי נפתלי הציק לה מילולית וכי "היו גם מקרים שהוא שלח ידיים לגעת בגוף שלי, שהוא ניסה ללטף. הייתי מזיזה לו את היד ואומרת לו שזה לא לעניין. הייתי מנסה להתרחק ממנו, למנוע מצבים שאנחנו לבד. הדברים האלה קרו הרבה פעמים כשהיינו לבד בקומה של המגורים". עוד העידה כי במספר הזדמנויות אמר לה נפתלי "את אישה טובה ומגיע לך ... טוב", וכן שמספר פעמים ניסתה להרחיק את ידו ממנה.

עורכת דינה של גורודצקי טוענת שהמשטרה ממסמסת את הטיפול בחשדות נגד נפתלי. במחנה הימין, יש הסבורים שנפתלי נהנה מיחס מועדף במשטרה, בפרקליטות ובתקשורת, בכל הקשור לחשדות נגדו, בגלל הרצון של השמאל להשתמש בו בכדי לפגוע בראש הממשלה.

הראיון עורר זעם בקרב אנשי שמאל:

הכותב הוא אב לשניים ויו"ר תנועת המשפחה