בשיניים: חיפה סחטה תיקו 2:2 בפ"ת

מכבי חיפה עדיין ללא ניצחון חוץ העונה ושוב נראתה רע. מול עשרה שחקני פתח תקווה הצליחה להפוך פיגור שני שערים לתיקו. לוזון יפוטר?

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ד בתשרי תשע"ח

לוזון. יסיים את דרכו בקרוב?
לוזון. יסיים את דרכו בקרוב?
צילום: פלאש 90

האם בקרוב תודיע קבצה נוספת על פיטורי מאמנה מליגת העל שבכדורגל? על פי איך שנראתה הערב (מוצאי שבת) מכבי חיפה, נראה שהתשובה לכך היא עניין של זמן בלבד, כשזו שוב נראתה רע מאוד ורק בזכות יתרון מספרי הצליחה להינצל מהפסד נוסף, השלישי במספרו בשבעת המחזורים הראשונים של עונת 2017/18.

הירוקים מחיפה התארחו הערב במסגרת המחזור השביעי של ליגת העל שבכדורגל אצל מכבי פתח תקווה, וכבר בדקה ה-14 ראו את לידור כהן מעלה את המארחים ליתרון מפתיע.

פתח תקווה שרק במחזור שעבר חטפה תבוסה ממכבי נתניה והפסידה להפועל באר שבע ברבע גמר גביע הטוטו שבכדורגל, ירדה להפסקת המחצית כשהיא ביתרון של שער אחד אבל עם הרבה אופטימיות בטח אל מול היכולת החלשה של הירוקים מהכרמל.

ההגנה של פתח תקווה הייתה חדירה מאוד ומכבי חיפה הגיעה למספר בלתי מבוטל של הזדמנויות, אלא שקלאוס, קאיו וסלליך החמיצו ברשלנות.

11 דקות מפתיחת המחצית השניה, בדקה ה-56 שילמה חיפה את המחיר על ההחמצות הרשלניות, כשמנור סלומון הצעיר הכפיל את היתרון של פתח תקווה עם שער יפה והעמיק את הבור של חיפה עוד יותר. האוהדים מחיפה שהגיעו בהמוניהם לפתח תקווה החלו בשריקות בוז רמות לעבר מאמנם, גיא לוזון ונראה היה כי כל תוצאה תביא לפיטוריו של המאמן שהגיע באמצע העונה שעברה ולא הצליח להותיר רושם בקבוצה.

בדקה ה-62 צימקה חיפה את התוצאה כשסלליך בישל לניקיטה רוקאביציה המחליף, ואם זה לא הספיק לפתח תקווה, אזי שכרטיס צהוב שני של חלוץ המארחים, גרגורי טאדה הוביל להרחקתו מהמשחק בדקה ה-64 וחיפה השתלטה על המשחק כולו.

ארבע דקות עברו וחיפה הצליחה סוף סוף להשוות את התוצאה עם שער של רועי קהת שקבע 2:2.

האם זה יספיק למאמן חיפה לשרוד בתפקידו עוד שבוע? לא בטוח בכלל.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il