סימה קדמון מודה: אני חמוצה

"כן, אדוני ראש הממשלה, אני חמוצה. כמו עוד הרבה אזרחים חמוצים שרואים לאן הממשלה הזו לוקחת אותנו", כתבה עיתונאית "ידיעות אחרונות"

ערוץ 7 , ד' בחשון תשע"ח

עיתונאית "ידיעות אחרונות" סימה קדמון מתייחסת הבוקר (שלישי) בטורה בעיתון לנאומו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח מושב החורף של הכנסת.

קדמון ציפתה כי יהיה זה נאום ח
גיגי, ממלכתי, מלכד, כלשונה. "יש מספיק דברים שראש ממשלה יכול לומר לאזרחי המדינה שלו, והעיתוי של פתיחת מושב בכנסת הוא הזדמנות טובה".

"הבוז, הזלזול, התיעוב והמרירות השתלטו על נתניהו גם אתמול, בדיוק כמו בפעמים שהוא עומד מול פעילי הליכוד ומשסה את תומכיו באופוזיציה, בשמאל, בתקשורת, בפרקליטות — בכל מי שנדמה לו שהוא נגדו ונגד משפחתו", טענה קדמון במאמר.

"כן, אדוני ראש הממשלה, אני חמוצה. כמו עוד הרבה הרבה אזרחים חמוצים אחרים, שרואים לאן הממשלה הזאת לוקחת אותנו. אנחנו חמוצים כשאנחנו רואים את הזלזול שאתה מפגין כלפי החקירות נגדך, ומצד שני עושה כל מה שאפשר כדי להפסיק אותן, עד כדי איום של יו"ר הקואליציה ללכת לבחירות".

קדמון מוסיפה "כן, אדוני ראש הממשלה, אנחנו חמוצים בגלל כל הדברים שמנה יו"ר האופוזיציה בנאום האני מאשים שלו: חמוצים ומתוסכלים ומאוכזבים ממצבה ומפרצופה של המדינה, כדברי הרצוג. אנחנו חמוצים, אדוני ראש הממשלה, כי תחת שלטונך אנו חשים תחושה של החמצה".