שיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט Istock

מעל 10 שנות פעילות ענפה ודינמית בתחום שירותי השיווק באינטרנט.

קרוב ל-5000 ביטויים ומילות מפתח בעמוד הראשון של גוגל, מעטפת מקיפה של פתרונות לכל צרכי הפרסום, השיווק והקידום בדיגיטל וצוות מקצועי המונה קרוב ל-25 עובדים, כל אלו ועוד הופכים את אקסטרה דיגיטל לאחת מסוכנות הפרסום המקצועיות, המנוסות והיצירתיות ביותר בעולם הפרסום הדיגיטלי.

"הפרסום בעידן הדיגיטלי", מסביר לנו אילן דרור, מייסד ובעלים של אקסטרה, "מחייב את המפרסמים לפעול בניגוד למספר כללי יסוד של עולם הפרסום המסורתי, וזאת על מנת למצב את המוצרים, השירותים או הרעיונות אותם הם רוצים לשווק ולפרסם כמובילים בתחומם".

"כיום," מחזק את דבריו יוסי כהן מנכ"ל החברה, "הצורך באנשי פרסום שמבינים דיגיטל הוא צורך קיומי של מותגים וותיקים וחדשים הבונים את עצמם במרחבי הרשת".

סוכנות הפרסום "אקסטרה דיגיטל", החלה את דרכה בשנת 2006 כאשר הפייסבוק עוד היה בחיתוליו והפרסום בגוגל היה נחלתם של מפרסמים מעטים שידעו לזהות את הדבר הבא בעולם הפרסום.

בתחילת דרכה, הסוכנות פעלה כחברת קידום לכל דבר ועניין וביססה את מעמדה כאחת מהחברות המקצועיות ביותר בתחומי הקידום האורגני (SEO) והקידום הממומן (PPC) הפרסום בגוגל.

עם השנים ולנוכח השינויים הדינמיים של ענף הפרסום הדיגיטלי, חברת אקסטרה דיגיטל הרחיבה את שירותי הקצה המוצעים על ידה וכיום היא מעמידה לרשות קהל לקוחותיה מספר מחלקות מקצועיות האמונות על ליווי הלקוח משלב הייעוץ הראשוני והרעיון ועד לביסוס מעמדו כמותג מוביל בתחומו ברחבי הרשת.

"הפתרון המוצע על ידינו", מסביר לנו אילן דרור, "הוא למעשה מעטפת שירות מקיפה של 360 מעלות לכל צרכי המיתוג, השיווק, הפרסום והקידום ברשת האינטרנט. מעטפת השירות המורחבת שלנו כוללת בין היתר פתרונות קריאייטיב באמצעות הסטודיו לעיצוב ובניית אתרים, פתרונות תוכן באמצעות מחלקות תוכן ופרסום ברשתות החברתיות, פתרונות מחקר באמצעות מומחי SEO ו-PPC ופתרונות שיווק נוספים המותאמים לכל לקוח באופן אישי ובהתאם לאסטרטגיה השיווקית אותה אנו בונים בעבורו לצרכי פרסום, שיווק וקידום עסקיו ברשת".

הרבה יותר מעוד פרסום ברשת

רשימת הלקוחות של החברה משלבת בתוכה מותגים גדולים ומוכרים לצד גופים ממשלתיים וציבוריים ולקוחות פרטיים מכל ענפי השירות, התעשייה והמסחר. "רשימת הלקוחות המגוונות שלנו", טוען יוסי כהן "מעידה יותר מכל דבר אחר על האמון אותו רכשנו בקרב קהל לקוחותינו לאורך השנים. העיסוק היומיומי שלנו בפעילותם של מותגים גדולים ומוכרים לצד לקוחות פרטיים בתחילת דרכם השיווקית ברשת, ביססה את מעמדנו המקצועי כאחת מחברות הפרסום הדיגיטלי המובילות ביותר בענף".

"הראייה העסקית שלנו בכל הנוגע לדרכי הטיפול בלקוחות", מחזק את דבריו אילן, "משלבת בתוכה פרמטרים כגון: שיפור ביצועיו העסקיים של הלקוח ברשת ברמה היומיומית, שקיפות מלאה בכל הנוגע לתוצאות הפעילות אונליין, ומעל הכול, יחס ושירות אישי לאורך כל שלבי ההתקשרות. אנו מקפידים על פעילות הומוגנית מול כל לקוח שמטרתה לא רק לייצר בעבורו את המיקומים הטובים ביותר בגוגל או את הפוסטים האיכותיים והנצפים ביותר בפייסבוק אלא לטובת מכלול הפעולות המקוונות המיושמות על ידינו לטובת השגת המטרות המוגדרות על ידינו מראש".

מיתוג בעידן הדיגיטלי – תוכן שיווקי לצד פעילות ממוקדת ברשתות החברתיות

"אנחנו באקסטרה דיגיטל", מספר לנו אילן, "עושים הכול על מנת לפעול לטובת לקוחותינו בהתאם לכל השינויים הדינמיים הקשורים לעולמות הפרסום הדיגיטלי. בשנים האחרונות ייסדנו את אחת ממחלקות השיווק הגדולות והמוצלחות ביותר בישראל בכל הנוגע לפעילות עסקית ברשתות החברתיות ולצידה ביססנו את מעמדה של מחלקת התוכן הענפה שלנו המתמחה ביצירת תכנים שיווקים לצרכי קידום, שיווק ופרסום של כל פעילות שיווקית נדרשת ברשת, כאשר הידע, הניסיון וההיכרות המעמיקה שלנו עם עולם הפרסום הדיגיטלי, מאפשרים לנו לפתח פתרונות שיווק דינמיים לכל לקוח בכל רגע נתון".

העתיד במסך הקטן והוא כבר כאן!

"כבר היום", מסביר לנו אילן, "זירת הפרסום הדיגיטלית נמצאת במסך הקטן, כלומר במכשירי הסמארטפונים שכל אחד ואחת מאיתנו מחזיק 24/7. על מנת להעמיד לרשות לקוחותינו את פתרונות השיווק האופטימאליים ביותר למסך הקטן, אנחנו ב-אקסטרה דיגיטל, מקפידים לשלב בין כל מחלקות השירות הפועלות בחברתנו לכדי "יחידה מובחרת" החושבת בגדול עבור משתמשי המסך הקטן והדבר בא לידי ביטוי בהתאמות פונקציונאליות אותן אנו מקיימים לכל פעילות שיווקית מקוונת שלנו לכל סוגי המסכים והגדלים".

אקסטרה דיגיטל

סוכנות הפרסום הדיגיטלי "אקסטרה דיגיטל", פועלת רבות בכל הנוגע להכשרת עובדיה והסמכתם לצורך יישום מהלכי שיווק ופרסום חדשניים ברשת, והיא מחזיקה במספר הסמכות מקצועיות של חברת גוגל. "השינויים הדינמיים בענף הפרסום הדיגיטלי", מסכם לנו אילן, "מחייבים אותנו להיות תמיד עם היד הדופק ולהקדים בצעד אחד לפחות את המתחרים הישירים והעקיפים של לקוחותינו ולצורך כך אנו מפנים משאבים רבים לצורך הכשרת העובדים והסמכתם".

בין יתר פתרונות השירות המוצעים לכם בסוכנות תוכלו למצוא:

ועוד..

"אנו מזמינים גם אתכם להכיר מקרוב את מומחי אקסטרה דיגיטל וליהנות ממעטפת שירות מורחבת המותאמת לכל אחד ואחת מכם באופן אישי ובהתאם לפעילות השיווקית הנדרשות לו ברשת".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו