​​​מזכ"ל חדש לתנועת הנוער אריאל

דביר עמיאור המכהן כיום כסמזכ"ל תנועת הנוער 'אריאל' ימונה למזכ"ל התשיעי של התנועה לאחר פרישתו של יוסי ורדי.

אורלי הררי - ערוץ 7 , י"ב בחשון תשע"ח

​​​מזכ"ל חדש לתנועת הנוער אריאל-ערוץ 7
דביר עמיאור
צילום: חגי אביבי

דביר עמיאור, סמזכ"ל תנועת הנוער 'אריאל', ימונה למזכ"ל התשיעי של התנועה לאור פרישתו של יוסי ורדי מהתפקיד.

עמיאור (32), בוגר הישיבה הגבוהה 'מעלה אליהו' בתל אביב ומכון מנדל למנהיגות, שימש במגוון רחב של תפקידים לאורך השנים: מלווה קומונרים, רכז הדרכה, וראש תחום בנים בתנועת אריאל.

מזה כשמונה שנים הוא חבר בהנהלת התנועה הארצית ושותף להחלטות החינוכיות והפיתוח המתקבלות מידי שנה ומתוות את דרכה של התנועה.

עמיאור הוביל ויזם מספר רב של מיזמים. אחד מהם הוא מיזם 'עשיה בישראל', במסגרתו כלל חניכי תנועת אריאל יוצאים אחת לחודש להתנדבות בקהילה. עמיאור גם בנה תוכנית חדשה להכשרת צוותי החינוך בתנועה, כתב 35 חוברות הדרכה ופיתוח תוכנית ליצירת שיח בריא ונכון בקרב בני הנוער סביב נושא המיניות, יחד עם אנשי מקצוע מתחום הפסיכולוגיה ורבני קהילות.

מתנועת אריאל נמסר "אנו מבקשים להודות למזכ"ל היוצא יוסי ורדי על המסירות והפעילות לאורך השנים. בזכות עבודתו הסיסמא 'בציפיה לבניין אריאל' הפכה למציאות ממשית. אנו מאחלים למזכ"ל הנכנס דביר עמיאור הצלחה רבה בהתמודדות עם האתגרים הגדולים העומדים בדרכה של התנועה לאור הגידול העצום בכמות החניכים והסניפים המצריך מעבר לשלב אחר בניהול ופעילות ברמה הארצית".

תנועת הנוער 'אריאל' שבשנה הבאה תחגוג 40 שנה להיווסדה, מונה כיום 15,000 חניכים הפרוסים ב- 120 סניפים מקצרין שבצפון ועד אילת בדרום.