ח"כ זוהר: נעצור העברות למשרד הביטחון

ח"כ מיקי זוהר מאיים להקפיא את כל ההעברות התקציביות של משרד הביטחון בועדת הכספים עד להעברת התקציב לחיזוק הביטחון בכבישי יו"ש.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ט"ז בחשון תשע"ח

ח"כ זוהר: נעצור העברות למשרד הביטחון-ערוץ 7
לחזק את ההתיישבות ביו"ש. מיקי זוהר
צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

ח"כ מיקי זוהר, מרכז הקואליציה בוועדת הכספים, הודיע הבוקר (ראשון) כי יעצור כל העברת תקציבים למשרד הביטחון עד אשר יועברו התקציבים לחיזוק הביטחון בכבישי יהודה ושומרון.

ח"כ זוהר הביע את תמיכתו במאבק המשפחות השכולות וראשי הרשויות, "אני מחזק את ראשי היישובים והמשפחות השכולות השובתים רעב למען ארץ ישראל".

"הגיעה העת לפתרון ממשי עם גיבוי תקציבי, במיוחד כשיש עת רצון וממשל אמריקאי אוהד. עלינו לחזק את ההתיישבות ביו"ש ולאשר מיד את התקצוב שהובטח ללא כל דיחוי", הוסיף.

"כמרכז הקואליציה בוועדת הכספים בכוונתי למנוע כל העברת תקציבים למשרד הביטחון עד אשר יועברו התקציבים ליו"ש", הבטיח זוהר.

זוהר ציין כי בכוונתו לפנות עוד היום לראש הממשלה "בבקשה למצוא פתרון מהיר ולתת תשובות לשובתים המבקשים את הדבר הבסיסי ביותר- ביטחון".

ראש מועצת שומרון יוסי דגן, ראש מועצת בית אריה אבי נעים וראש מועצת קריית ארבע - מלאכי לוינגר הודיעו הבוקר (ראשון) כי הם מצטרפים לשביתת הרעב של המשפחות השכולות מול בית ראש הממשלה בירושלים.

הדס מזרחי ששכלה את בעלה ברוך הי"ד בפיגוע ירי, רותי חסנו ששכלה את בעלה אברהם הי"ד בפיגוע דריסה ויצחק אבוטבול ששכל את אשתו הדס הי"ד בפיגוע ירי, הודיעו לנתניהו שישבתו רעב עד אשר יספק את צרכי הביטחון להתיישבות.