אוהדי באר שבע. האליפות בהישג יד
אוהדי באר שבע. האליפות בהישג יד צילום: פלאש 90

לעולם אל תספידו את האלופה. מאז ה-2 במאי 2010 לא ניצחה מכבי פתח תקווה את הפועל באר שבע. היה זה במשחק שהתקיים במסגרת הפלייאוף האמצעי בליגת העל שבכדורגל, במשחק שהתקיים באצטדיון ווסרמיל זכרונו לברכה.

מאז הרבה מים עברו בנגב, כמו גם שני תארי אליפות, כסף רב, הצלחה אדירה, קהל אוהדים אדוק שרק גדל וגדל ושחקנים מהטובים שיש. כל אלה היו גדולים על מכבי פתח תקווה הערב (ראשון) במשחק שהתקיים במסגרת המחזור העשירי של ליגת העל שבכדורגל.

הדרומיים שניצבו ערב המחזור העשירי במקום החמישי בטבלת ליגת העל שבכדורגל עם 17 נקודות ומשחק חסר, לא אמרו עדיין את המילה האחרונה שלהם במירוץ לתואר האליפות השלישי ברציפות שלהם כשלאחרונה החלו לחזור לעצמם אט אט והערב השיגו את ניצחון הליגה הרביעי ברציפות שלהם. בכושר הזה, הם עוד יכולים לשוב מפגרת השזרוע בת השבועיים כשהם במקום השני בטבלת ליגת העל שבכדורגל.

האלופה מבאר שבע שניצחה חמישה מששת משחקי הליגה הקודמים שלה, לא התקשתה יתר על המידה מול מערך שלושת הבלמים של פתח תקווה, ואת הסכר הקטנטן פרץ בן שהר עם שער בדקה ה-60.

טוני וואקמה עם שערו החמישי העונה בליגת העל בדקה ה-77 קבע את תוצאת המשחק, ושלח את מימר, מי ששימש עוזרו של ברק בכר בהפועל באר שבע עד לפני שתי עונות בלבד, עם הפסד שני ברציפות. פתח תקווה שכבר נפרדה העונה ממאמן, תיפרד ממאמן נוסף לאור התוצאות הרעות?