ח"כ חזן מול בית ראש הממשלה

ח"כ אורן חזן (הליכוד) שובת רעב בימים האחרונים במאהל המחאה שהוקם מול בית ראש הממשלה בירושלים.

במאהל יושבות משפחות שכולות לצד ראשי רשויות מיהודה ושומרון, שדורשים מנתניהו לקיים את הבטחותיו ולהעביר תקציב למרכיבי הביטחון ולכבישים העוקפים ברחבי יהודה ושומרון.

"יש כאן אנשים חשובים מאוד, אלמנות ואנשים שעצרו הכל זרוקים פה על המדרכה רק כדי שהאיש שנמצא מאחורי הווילון (ראש הממשלה - א.א) יתעשת ויבין שהמאבק על ביטחון המדינה והאחריות על אזרחיה היא שלו. עצוב לי לגלות שאין באמת התקדמות'', אומר חזן.

הוא מספר כי יו"ר הקואליציה דוד ביטן מנסה לתווך בין הצדדים ולהביא לתקצוב של התשתיות ומרכיבי ההגנה באיו"ש. ''אני מקווה שנראה את הסוף בקצה המנהרה, מקווה שיעבירו בקרוב 600 מיליון שקלים במקום 200 מיליון. אנחנו לא רוצים הבטחות אלא הבטחות שיוצאות לפועל''.

אתה אופטימי? ''אני אופטימי מטבעי. אני בטוח שראש הממשלה לא שכח את האנשים שיושבים פה, אני מקווה שביום-יומיים הקרובים נביא סוף למשבר הזה, לא בשביל כותרת בעיתון אלא כדי למנוע את הפיגוע הבא''.

על חקירות נתניהו אומר ח"כ חזן, ''אני בתחושות מעורבות, זה לא נעים, נכנס פקיד עם מדים לראש הממשלה ומעמיד אותו במקומו. זה לא נעים, לא נוח לי עם הסיטואציה הזו. ראש הממשלה אומר שלא היה כלום כי אין כלום, אני מאמין לו והדרך היחידה לוודא זאת היא באמצעות אותן חקירות שמתקיימות כרגע''.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו