דירה לדוגמא
דירה לדוגמא צילום: סטודיו אנדו

חמש משפחות רכשו בחודש האחרון חמש דירות בפרויקט הירושלמי היוקרתי "בוטיק הנביאים" של חברת ''אזורים''.

גם רוכשים אלו, בדומה לרבים אחרים בפרויקט, הם זוגות ישראלים המגיעים ממרכז הארץ שלדבריהם עלו לירושלים "להגשים חלום של שנים רבות - לגור בלבה של עיר הבירה''.

אחד היתרונות של ''בוטיק הנביאים'' הינו המיקום המצוין והגבוה יחסית, המבטיח נופים עוצרי נשימה של ירושלים במלוא הדרה, כשירושלים העתיקה והחדשה מתפרסות בנוף כמו על כף היד. הר הבית והר הזיתים יוצרים קשת נופית מרהיבה שאין שניה לה.

במתחם עומדת להסתיים בניית מלון בוטיק קטן ואיכותי בקומות התחתונות עם 49 סוויטות מרווחות.
המלון יעניק אופציה ייחודית לדיירי בוטיק הנביאים, וכשיגיעו הילדים והנכדים לביקור, יהיה היכן לשכן אותם.

המלון עתיד לכלול גם מסעדה שניתן יהיה לקבל בה שירות, ספא מצויד ומאובזר וכל שאר השירותים האופייניים לבית מלון. הבניין מוקף גן ירושלמי פרטי עם חומת אבן מסביב, ובפנים עצים מצילים, מזרקה וספסלי ישיבה נוחים, חצר ירושלמית אותנטית שמשתלבת היטב באווירה של העיר.

הרכוש נרשם בטאבו ע"ש הרוכש, הואיל והקרקע שעליה ניצב בוטיק הנביאים – בניגוד לכל הקרקעות בסביבה, השייכות לכנסיות למיניהן – היא קרקע פרטית שנגאלה כבר לפני שנים בידי יהודים, דבר זה מעניק בטחון רב לרוכשים המחפשים לקנות בית איכותי מבלי להיות מופתעים מהתחייבויות כספיות נוספות בעוד כמה שנים.

"מחמם את הלב לראות את עם ישראל במלוא הדרו מגיע לפרויקט המרהיב הזה ומתרגש מהמיקום, מהקרבה למרכז העיר, לשוק מחנה יהודה, למרכזי הבילוי והקניות ולבתי הכנסת ובעיקר לנוף עוצר הנשימה הנשקף מכל עבר", אומר מנחם שנדור, מנהל המכירות של חברת משגב המשווקת את הפרויקט. "חלק ניכר מהדירות נרכשו ע"י ישראליים, כאשר גם אמריקאים וצרפתים רכשו דירות. המבינים באיכות הדיור מתקשים לוותר על היהלום הזה".