ממשיכה. לריסה עמיר טרימבובלר
ממשיכה. לריסה עמיר טרימבובלר פלאש 90

14 שעות לאחר שפרסמה את ההודעה הפומבית הראשונה אודות היוזמה לבקשת משפט חוזר לבעלה, ממשיכה הבוקר (ראשון) לריסה עמיר טרימבובלר להתייחס לנושא.

בפוסט שפרסמה, אשר נחזה לכאורה להיות מכתב מאיש הקבוצה בז'נבה המגבשת את הבקשה, טוענת עמיר טרימבובלר כי ישנן 18 הוכחות חותכות לכך שרבין לא נרצח מהכדורים שירה עמיר.

"שלום לגברתי הנכבדה, הריני שמח להודיעך כי יש ברשותנו למעלה מ -18 הוכחות חותכות לכך שהכדורים שירה יגאל עמיר בראש הממשלה יצחק רבין ב -4 בנובמבר 1995, לא היו אלה שגרמו למותו. נמסור אותן לעיתונות ולתקשורת הבינלאומית (למעט ישראל) וכן לעורכי הדין העוסקים במשפט חוזר שאנו מכינים ביחד עם יגאל עמיר", נאמר בפתח ה"מכתב".

"האם את יכולה לבקש מהנוער של ארצך היפה ומשאר אזרחיה (למעט כל הפוליטיקאים ואנשי התקשורת, העיתונאים ואנשי הטלוויזיה!) לשתף פעולה במחקרים ובחשיפת האמת. מי שיש לו ראיות נוספות, נא לשלוח לנו, אפילו באופן אנונימי ... (בז'נווה, אנונימיות מובטחת!)

מתקבלות אך ורק ראיות מהתחומים הבאים:
1. ראיות פיזיות
2. ממצאים מדעיים
3. בליסטיקה
4 .תחום רפואי
5 .שגיאות פרוצדוראליות
6. טעויות משפטיות
7. עדויות
8. עדויות שקר
9. תמונות
10. סרטונים

אני משוכנע שישראל צריכה להוות הדוגמא לעולם, והיות והאמת היא אחת היסודות של קיומה, חשוב שבני הנוער והדורות הבאים בישראל ילמדו בבתי הספר על המשמעות והחשיבות של האמת. מאחל לך שבוע מצוין!", נחתם המכתב בציון שמו של הכותב, מיכאל, ובצירוף כתוב אימייל.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו