פריצת מנעול
פריצת מנעולistock

פורץ המנעולים שיפתח לכם את הדלת

מעולם לא חשבתם שאתם תזדקקו לשירות כזה עד שהגרוע מכל קרה. בעוד שעתיים יש לכם מסיבה גדולה ואתם לא יכולים להתכונן אליה בנחת מכיוון שאתם נעולים מחוץ לדלת ביתכם.

כבר לפני שבוע הזהירו אתכם שיש להחליף את הצילינדר, אבל אתם חשבתם שמדובר בבדיחה. וכעת הבדיחה הזו היא עליכם. אך אל דאגה, בעזרת פורץ מנעולים מקצועי אשר יוכל להגיע אליכם תוך זמן קצר, אין סיבה לדאגה.

מדוע דווקא בבאר שבע

פורץ מנעולים בבאר שבע הוא אחד האנשים העסוקים ביותר שאפשר לפגוש. ואכן, אם תשאלו רנדומלית אנשים ברחוב, הם יגידו לכם שכל אחד צריך להחזיק ברשותו טלפון של פורץ מנעולים טוב לעת צרה. זאת משום שבאר שבע התפתחה מאוד בשנים האחרונות. מאז שבן גוריון הבטיח להפריח את הנגב, עברה באר שבע תהפוכות רבות. וכך, היום ניתן למצוא בה מבנים לרוב שבהם מתקיימים לימודים, מפגשי חברים, מסיבות וכמובן מתבצעת העבודה השוטפת. עם זאת, דווקא מבנים אלה מועדים לפורענות. הנטייה לאבטח אותם באמצעות מנעולים וכספות יוצרת לא פעם תקלות. פורץ המנעולים נזעק למקום במקרים אלה כדי לחץ אנשים אשר נתקעו מאחורי הדלת בגלל מנעול מקולקל.

לומדים מנעולנות

לפני שהמנעולן הופך למנעולן לכל דבר ועניין, עליו לעבור הכשרה מיוחדת. רק לאחר מכן, פורץ מנעולים בבאר שבע צובר ניסיון ושם בשוק העבודה. לימודי מנעולנות מצריכים השקעה מרובה ורצינות. אלה כמה דברים שכדאי לדעת עליהם:

  • הלימודים מתקיימים במוקדים שונים ברחבי הארץ.
  • תנאי הקבלה משתנים ממוסד אחד למשנהו. על פי רוב, יש צורך בידע טכני קודם ובעבודה מעשית. נוסף על כך, חשוב להביא אישור מהמשטרה כי למועמד אין עבר פלילי.
  • הלימודים נמשכים כ-4 חודשים במתכונת שבועית.
  • נושאי הלימוד רבים ומגוונים. מנעולני העתיד צריכים לדעת להתמודד עם כל סוגי המנעולים, להכיר את הצילינדר מקרוב, לעסוק בשכפול רב בריח ומפתחות, ללמוד על מנגנוני ההגנה המשוכללים ביותר המוצבים על גבי דלתות, להכיר מנעולי מילט ומנעולי תלייה ועוד.
  • בסיום הלימודים מקבלים הבוגרים תעודה הנקראת מנעולן מקצועי L.S.M, תעודה אשר מקנה להם את ההסמכה המבוקשת.

להיות מנעולן בעולם המודרני

בעידן הטכנולוגי שבו פורצים גם לאתרי האינטרנט, הטכנולוגיה לא פסחה גם על מנעולים. פורץ מנעולים בבאר שבע צריך לא רק לדעת כיצד להתמודד עם כל מנעול ומנעול, אלא גם להתעדכן בנעשה בשוק המנעולים.

יצרני המנעולים מעוניינים לספק ללקוחותיהם את ההגנה הטובה ביותר, ולכן הם ממשיכים לשכלל את המנעולים שלהם.

על פורץ מעולים מקצועי להכיר את הסוגים ולהתאמן בפריצת המנעולים החדשים, כדי שבזמן אמת הוא יוכל לעשות זאת בעיניים עצומות ולהציל את המצב. נוסף על כך, על המנעולן המודרני לדעת להעניק מגוון רחב של שירותים כמו פריצת כספות, תיקוני דלתות או תיקוני צילינדר ולהיות זמין בכל עת.