"ח"כ מיקי זוהר נכנע לטרור השמאלני"

יו"ר הוועדה לצדק חלוקתי בכנסת ביטל את השתתפותו של בנצי גופשטיין בדיון על הטרדות מיניות מצד ערבים.

אלירן אהרון , א' בכסלו תשע"ח

בנצי גופשטיין
בנצי גופשטיין
צילום: אלירן אהרון

יו"ר הוועדה לצדק חלוקתי ולשיוויון חברתי, ח"כ מיקי זוהר (הליכוד), ביטל את השתתפותו של יו"ר ארגון להב''ה בנצי גופשטיין בדיון בנושא ההטרדות המיניות מצד ערבים כלפי בנות יהודיות.

גופשטיין זומן לדיון שיתקיים מחר (שני) בוועדה אך בעקבות הזימון פנו לח"כ זוהר חברי כנסת מהרשימה המשותפת וסיעת מרצ ודרשו לבטל את השתתפותו של יו"ר להב''ה בטענה כי הוא גזען.

ח''כ זוהר שלח מכתב לגופשטיין שבו הוא מציע לו לשלוח נציג אחר של ארגון להב"ה ואף הסביר כי הוא נאלץ לעשות כך היות וחברי כנסת מהשמאל איימו "לפוצץ את הדיון".

גופשטיין מסרב לשלוח נציג אחר והודיע כי הארגון יחרים את הדיון בכנסת. "עצוב שגם ח"כ זוהר נכנע לטרור השמאלני ולסתימת הפיות של אנשי מרצ והרשימה המשותפת. ארגון להב"ה לא ישתף פעולה עם החרמתי ולא ישלח נציג אחר", אמר גופשטיין.

''מהכניעה של הוועדה עולה כי לא יתקיים דיון אמיתי בבעיה ולא ינסו לפתור את התופעה של הטרדות בנות יהודיות על ידי ערבים. ארגון להב"ה ימשיך לפעול למען בנות ישראל בשטח ולא בדיוני סרק בוועדות, ויש להצטער שמיקי זוהר נרתע ונלחץ מחבורת שונאי ישראל שמאיימים על חברי כנסת מהימין ובמקום לקבל תגובה הולמת, נכנעים לדרשותיהם", הוסיף יו"ר להב''ה.

ח"כ מיקי זוהר מסר בתגובה ״אם יש מקום לארגונים כמו 'שוברים שתיקה' ו'בצלם' בדמוקרטיה הישראלית כך יש מקום גם לארגון להב״ה. אינני מבין את פשר העליהום המיותר הזה.

''עם זאת, לאור החשש כי הדיון החשוב והרציני אותו אני מתכוון לקיים בנוגע להטרדות מיניות כלפי נשים בפריפריה יהפוך לקרקס, החלטתי לבקש מארגון להב״ה לשלוח נציג אחר מטעמם במקום בנצי גופשטיין״, אמר זוהר.