ממשיכים בדרכה של שיר חגא'ג'

מאז הירצחה של החיילת שיר חג'ג' בפיגוע הדריסה בטיילת ארמון הנציב, מגיעים חניכי 'מקום בלב' ללמוד לזכרה של שיר ולעילוי נשמתה.

ערוץ 7 , י"א בכסלו תשע"ח

בבית המשפחה
בבית המשפחה
צילום: OU

מאז הירצחה של החיילת שיר חג'ג' בפיגוע הדריסה לפני כשנה בטיילת ארמון הנציב, מגיעים כ20-30 חניכי 'מקום בלב' של תנועת OU ישראל במעלה אדומים אל משפחת חג'ג', ללמוד לזכרה של שיר ולעילוי נשמתה.

החניכים, שלומדים בבית הספר אמי"ת איתן בעיר, משתתפים בכל יום ראשון בשיעור העוסק מדי שבוע בנושא אחר, ומתמלאים באהבה למדינה ולצה"ל, לקראת גיוסם המתקרב. את השיעור מעביר הרב אילן מארק, ראש הכולל ורב הבוגרים של 'מקום בלב'.

משפחת חג'ג' שמחה על קיום השיעורים בביתם ובאחד השבועות אף השאירה לצעירים את המפתחות על אף שנסעה מחוץ לעיר, כיוון שהיה לבני המשפחה חשוב שהשיעור יחל בזמן. כאשר חזרה הביתה הצטרפה המשפחה להמשך השיעור.

קורן מורדי, מנהל 'מקום בלב' של OU ישראל במעלה אדומים, אמר "אנחנו מתקרבים ליום השנה לזכרה של שירה. לקחנו על עצמנו פרויקט להנציח את זכרה של שירה ואנחנו מתכוונים בע"ה להמשיך את השיעורים גם לאחר יום השנה".

מנכ"ל OU ישראל הרב אבי ברמן, הוסיף "אמרו רבותינו שהרוגי מלכות הם במדרגה הגבוהה ביותר, ליד כסא הכבוד. אני שמח לראות את החניכים שלנו תורמים ומגיעים ללמוד ביחד, לחזק ולהתחזק. הכח שלנו כיהודים הוא כאשר אנחנו מאוחדים ופועלים יחד להפוך את העולם למקום טוב יותר. משפחת חג'ג' היא מופת והשראה לכולנו".