האם השכולה התפרצה לכנס השמאל

אמה של סגן שיר חג'אג' הי''ד הגיעה לכנס האגודה לזכויות האזרח בבית ספר בתל אביב והביעה מחאה נגד הארגון שמסייע למשפחות מחבלים.

ערוץ 7 , י"א בכסלו תשע"ח

שיר חג'אג'
שיר חג'אג'
Handout photo IDF Spokesperson

מירב חג'אג', אמה של סגן שיר חג'אג' הי''ד שנרצחה לפני 11 חודשים בפיגוע בארמון הנציב, הגיעה היום (ד') לכנס של האגודה לזכויות האזרח בבית ספר בתל אביב והביעה מחאה נגד הארגון שמסייע למשפחות מחבלים.

"באתי היום להשמיע את זעקתן של המשפחות השכולות שקולן לא נשמע באוזניהם של ארגוני הדה לגיטימציה המגנים על מחבלים בבג"ץ'', אמרה חג'אג'. ''אותם ארגונים אף פעם לא הציעו עזרה לנו, נפגעי הטרור האמיתיים ועזרתם למחבלים אשר רצחנו את יקירנו היא יריקה בפרצופן של המשפחות".

חג'אג' סיפרה לאחר מכן "ישבתי באירוע והרגשתי שקופה. הבנתי עד כמה משפחות השכול הן שקופות בעיני ארגוני הקרן שלא בוחלים בשום אמצעי כדי להגן על המחבלים''.

דבריה של חג'אג' - החל מדקה 09:00

חג'אג' חברה בפורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות. יו"ר תנועת "אם תרצו" מתן פלג שתנועתו מלווה את המשפחות השכולות אמר ''שמחנו לראות היום שמשרד החינוך הדיר עצמו מן האירוע שבחסות האגודה לזכויות האזרח, ארגון שמאל קיצוני המגן על מחבלים בבג"ץ.

''השתתפות ראשי הקרן לישראל החדשה אשר באו לנחם את פעילי האגודה, לא הפתיעה אותנו, שכן האגודה נתפסת כספינת הדגל של הקרן הפוליטית הזרה''.

פלג הדגיש "אנו מחזקים את ידיה של חברת פורום 'בוחרים בחיים' מירב חג'אג' אשר הגיעה לאירוע במטרה לזעוק את קול ההיגיון בפני אותם גופים הפועלים להכפשת ישראל וחיילי צה"ל. אנו קוראים לכלל משרדי הממשלה ללכת בעקבות שר החינוך ולהוקיע מתוכם את ארגוני הדה לגיטימציה. תם העידן בו מדינת ישראל מממנת את עוכריה".