"גבורת ההורים ראויה לשבח"

יו"ר מועצת יש"ע ביקר את משפחת נער בר המצווה ממגדלים. אחד ההורים שליוו את הטיול סיפר כיצד הותקפו בסלעים שנזרקו מגובה על הילדים.

ערוץ 7 , ט"ו בכסלו תשע"ח

דורני בבית המשפחה
דורני בבית המשפחה
צילום: ללא

יו"ר מועצת יש"ע חננאל דורני ערך אמש (מוצ"ש) ביקור אצל משפחת נער בר המצווה בישוב מגדלים שבשומרון והשתתף בסעודת הודיה על ההצלה מניסיון הפיגוע שהתרחש ביום חמישי האחרון.

באירוע השתתפו הרב אליקים לבנון רב השומרון, ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, סמנכ"ל מועצת יש''ע יגאל דילמוני, ועשרות מתושבי מגדלים והאזור.

אחד ההורים שליוו את הטיול תיאר את האירוע הקשה וסיפר כיצד הותקפו בסלעים שנזרקו מגובה על הילדים וסיכנו את חייהם, ואת חטיפת הנשק מההורה תוך השלכת אבנים למערה ואיום ברצח, עד להגעת מח"ט הגזרה וכוחות הביטחון.

דורני חיזק את התושבים וגיבה את ההורים המלווים: "לולא פעלו ההורים בשיקול דעת ובגבורה רבה כדי לשמור על חיי הילדים האירוע היה יכול להיות קשה עוד יותר ולהתפתח לפיגוע שעוד טרם חווינו".

"גבורת ההורים שהגנו על הילדים בקור רוח ראויה לשבח ולגיבוי מלא של הנהגת ההתיישבות. אני מחזק את תושבי מגדלים הצעירים והוותיקים להמשיך בהתפתחות ובבנייה כפי שהם עושים במשך כל השנה, ולחזור ולטייל בארץ ישראל".

יו"ר מועצת יש"ע אף פנה למערכת הביטחון ואמר: "אני קורא למערכת הביטחון לתפוס את המחבלים ולמצות את הדין עם פורעי החוק".

דורני הזמין את הציבור להשתתף ביום שישי הקרוב בטיול של המועצה האזורית שומרון בתוואי הטיול של נערי בר המצווה.