בלתי ניתן לעצירה. שון דאוסון הערב
בלתי ניתן לעצירה. שון דאוסון הערב צילום: FIBA

בטעם טוב. 24 שעות בדיוק לאחר סיום עבודתו של מאמנם בשלוש השנים האחרונות, מיקי גורקה, גברו הערב (רביעי) שחקני בני הרצליה על שרלרואה הבלגית בתוצאה 83:87, במשחקם האחרון במפעל היורופקאפ האירופי.

ההרצליינים, שאיבדו כבר את הסיכוי להעפיל לשלב הבא במפעל השלישי בחשיבותו בכדורסל האירופי, למעשה הדיחו בניצחונם את הבלגים מהמפעל, כשאלה היו חייבים ניצחון בישראל כדי לעשות זאת.

הכחולים מהרצליה הגיעו למשחק הערב 24 שעות לאחר הזעזוע בעמדת המאמן, כשעל הקווים עומד עוזר המאמן עד כה, אלון שטיין. הרצליה שפנתה כבר לאריק שיבק ומאמן נבחרת הכדורסל של ישראל, עודד קטש, אך נענתה בסירוב מהשניים מתלבטת כעת אם להשאיר את שטיין בעמדת המאמן הראשי או לנסות ולסגור עם מאמן אחר.

בניצחונם הדרמטי הערב, קטעו שחקני הרצליה רצף של ארבעה הפסדים במפעל האירופי, אליו העפילו בחסד עם כרטיס ה-"לאקי לוזר" משלב המוקדמות, לאחר הפסד על חודה של נקודה בלבד לפורטו בצמד המשחקים ביניהן.

אחרי שפתחו את שלב הבתים ברגל ימין עם ניצחון חוץ מרשים בהונגריה, הפסידו ההרצליינים בכל יתר משחקיהם במפעל, ואיבדו את הסיכוי לעלות כבר במחזור הקודם. כעת יחזרו אלה להתרכז בניסיון להציל משהו מהעונה, לפחות בזירה המקומית.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו