שוב 'טפטופים' מעזה: צריך לחסל אותם

ראש העיר שדרות: את התושבים לא מעניין מי יורים, סלפים, ג'יהאד או חמאס. בעזה צריכים לדעת שאנחנו נחסל אותם ונגרום להם להתחבא באדמה

בני טוקר , כ"ו בכסלו תשע"ח

ראש העיר שדרות, אלון דוידי, מצפה מראש הממשלה בנימין נתניהו ומשרי הקבינט לנקוט יד קשה נגד ירי הרקטות מעזה לעבר ישראל, שבימים האחרונים הלך והתגבר.

כתושב שדרות וכראש העיר צריך לדעת שזה מדרון חלקלק, מציאות שבה נורות בשבוע 16 רקטות וזה לא משנה אם הן נוחתות או נורות, זה תמרור אזהרה.

''צריך לעשות כל שניתן כדי שלא נחזור למשוואת הטפטופים", אמר דוידי, ''אסור לחזור לאותן תקופות ירי שעוצרות את השגשוג וההתפתחות".

הוא מקווה שצה"ל יזום תגובה חזקה ולא רק יגיב לרקטות, "אסור שנקבל ירי כתגובת נגד וזהו, אנחנו צריכים להקדים תרופה למכה. את תושבי שדרות לא מעניין מי היורים - סלפים, ג'יהאד או חמאס, צריך שהאנשים שם ידעו שהם ישלמו מכה אחת אפיים, אנחנו נחסל אותם ונגרום להם להתחבא מתחת לאדמה".

דוידי מעביר מסר לחמאס, "אנחנו בעיצומו של חנוכה חג של שמחה ואור, הבוקר חגגנו עם מאות תושבים וילדים. חשוב שחיות האדם שמנהיגות את תושבי עזה ידעו שאין להם יכולת להפריע ולנצח.

"נכון שזה קצת קשה ויוצר מציאות מורכבת אבל תושבי שדרות ועוטף עזה ימשיכו להפריח ולפתח את הנגב כפי שרק עכשיו חנכנו בניין נוסף של חברת אלביט בשדרות, זו אחת התשובות שלנו".