האנושות עשתה שינויים מהותיים בעשרות השנים האחרונות. כל כך הרבה מידע אישי שלכם אתם מזינים באתרים השונים! אתם מבצעים קניות ומזינים את פרטי כרטיס האשראי שלכם, אתם ממלאים מסמכים ומגישים תביעות ובקשות.

בלחיצת הדפס אחד, פולטת המדפסת עשרות ומאות דפים שמודפסים בפרטים אישיים שלכם. ומה באשר לפרטיות שלכם? האם אתם יודעים מי באמת יכול להיחשף למידע הרגיש הזה? גם בעידן שלנו אתם יכולים וצריכים לשמור על הפרטיות שלכם. כי החיים שלכם ככלות הכול הם אזור אישי שלא פתוח לגיחות וביקורים של זרים. זה אזור דיסקרטי שאינו פתוח למבקרים.

על הסיכונים ועל האפשרויות הקיימות

זהו, שיש מי שיכול לגשת למידע שלכם. האקרים למיניהם וכן אנשים בעלי כוונות זדון שמעוניינים לגנוב פרטים של אנשים פרטיים עלולים לעשות שימוש לרעה עם המידע שלכם.

אתם לגמרי לא התכוונתם לשתף אותם במידע הזה? אז למה הוא דלף? בין אם אתם עושים שימוש במחשב ביתי, בלפטופ, בסמארט פון או בטאבלט, המידע שלכם עלול להיות חשוף לעיניים זרות. כדי למנוע מקרים כאלו עליכם להתקין תוכנות הגנה. תוכנות אלו יאפשרו לכם להמשיך בהרגלי החיים והגלישה שלכם ללא חשש. כי המידע מוגן באמצעות תוכנות מתאימות.

כדאי שתדעו – עליכם להתאים את אמצעי ההגנה על המידע שלכם לשנת 2017. כך שהפרטים האישיים שלכם אכן יישארו פרטיים, וכל המידע היקר שלכם לא יזלוג החוצה ללא שליטה. כאן נתייחס לשני מישורים.

המישור הדיגיטלי – הטלפון החכם שלכם, מה הוא יודע עליכם? האם אתם בטוחים שהוא לא משתף את מי שלא צריך במידע שלכם ובהרגלי החיים שלכם? כדי להגן על היקר לכם יהיה עליכם להתקין תוכנת אבטחה. על התוכנה להיות עדכנית ומתאימה למכשיר בו אתם עושה שימוש.

כמו כן על התוכנה להתעדכן בכל עת על מנת להגן על המידע האישי, ולעמוד מול הניסיונות המתחדשים תמידים כסדרם במטרה לפרוץ אל המידע האישי שלכם. תוכנת האבטחה תמנע חדירה ונבירה בלתי רצויה. ואתם תוכלו להיות רגועים כי המידע שלכם אישי ומוצפן.

המישור הפיסי – הדפסתם מסמכים, מה רשום בהם? האם שמתם לב לכך שמסמך רפואי מספר עליכם הרבה מאוד מידע? שתדפיסי העו"ש או אישורים שונים מספרים עליכם פרטים שלעולם לא היית רוצים שידעו עליכם? אחרי שהדפסתם את הדף, המידע הזה יצא לאוויר העולם. והשאלה הגדולה היא מי ייחשף למידע הרגיש שמודפס על הדפים?

על מנת לעצור את העגלה מלדהור במורד תוכלו להעביר את הניירת האישית הזו לגריסה. מגרסה ביתית או משרדית תגרוס את הדפים ותעביר את המידע שמודפס על הדפים למנוחת עולמים, עוד לפני שמישהו שלא אמור לראות, יקרא את הפרטים שלכם.

שמרו על הפרטיות שלכם. זה אי פרטי של שפיות - בעולם שמוצף במידע ובעולמות של תוכן.