עמרי כספי
עמרי כספי צילום: ניצן קידר

ממשיך לעשות חיל. חמישה משחקים התקיימו הלילה (בין חמישי לשישי) בליגת הכדורסל הטובה בעולם, ליגת ה-NBA. האחרון שבהם, שהתקיים הבוקר היה משחקה של האלופה גולדן סטייט מול דאלאס, בו ניצחה האלופה בתוצאה 97:112.

מי שכיכב בניצחון האלופה ואף סחף אותה אל הניצחון היה לא אחר מאשר שחקנה הישראלי, עומרי כספי.

אחרי שהגיע לשיא העונתי שלו בכדורים חוזרים במשחק הליגה האחרון עם תשעה כאלו שהוריד מול פורטלנד, הבוקר כספי שבר את השיא שלו, כשהיה למצטיין בשורות האלופה.

השחקן הישראלי פתח שוב בחמישייה בשל היעדרו של דריימונד גרין הפצוע, ויחד עם קווין דוראנט היה בלתי ניתן לעצירה. עם 17 נקודות שהושגו ב-7 מ-9 מהשדה, 1 מ-2 מהשלוש, ו-2 מ-4 מהעונשין, 11 ריבאונדים, שני אסיסטים ושתי חסימות, השיג כספי את הדאבל-דאבל הראשון שלו העונה וה-17 שלו בליגת הכדורסל הטובה בעולם.

30 דקות שיחק כספי מול דאלאס, במדיה שיחק בעונה שעברה משחק אחד בלבד לפני שנפצע, ונראה כי מעמדו במדי הווריורס רק הולך וגדל. הבוקר הצליח כספי בפעם השניה ברציפות להשכיח את הפציעות של הכוכב הגדול של הקבוצה סטף קרי וכשאיתו נעדרו גם כאמור דריימונד גרין וזאזה פאצ'וליה, היה זה כספי שסחף כל הדרך לניצחון על קבוצתו לשעבר, וניצחון שמיני ברציפות לאלופה.

קווין דוראנט שסיים עם 32 נקודות, 11 ריבאונדים ו-6 אסיסטים וקליי תומפסון שקלע 25 נקודות, סיפקו עוד משחק יציב שלהם, אבל מעל כולם היה הישראלי כשבאמצע רבע שלישי צמוד החל להוליך את חבריו לקבוצה ליתרון שנעצר רק בשריקת הסיום.