כספי במדי הנבחרת. הישראלי עושה חיל בליגה הטובה בעולם
כספי במדי הנבחרת. הישראלי עושה חיל בליגה הטובה בעולם צילום: האתר הרשמי של פיב"א

14 נקודות, 10 כדורים חוזרים, 3 אסיסטים וחטיפה אחת ב-26 דקות משחק. אלו המספרים המצויינים שהעמיד הבוקר (שלישי) שחקנה הישראלי של אלופת ה-NBA, ליגת הכדורסל הטובה בעולם, עומרי כספי בניצחונה הדרמטי של האלופה גולדן סטייט על לייקרס בתוצאה 116:114.

עבור כספי שקלע 5 מ-9 מהשדה, ו-4 מ-4 מהעונשין זהו השלישי ברציפות שהוא קולע בספרות כפולות, והשני ברציפות בו הוא משיג דאבל-דאבל.

האלופה שוב ללא כוכבה הגדול הפצוע, סטף קרי, נהנתה מעוד משחק נהדר של הישראלי הבכיר בליגת ה-NBA, כששוב איתו בלט קווין דוארנט שסיים את המשחק עם 36 נקודות.

זה לא היה לה פשוט לאלופה, כשזו הצטרכה הארכה כדי לנצח את המארחים במשחק שנפתח עם טקס תליית הגופיות של קובי בראיינט, אחד מהסמלים של לייקרס שפרש ממשחק פעיל.

האלופה שחסרה את דריימונד גרין, סטף קרי וזאזה פאצ'וליה נכנסו בדקה האחרונה של ההארכה לפיגור, אך דוראנט שקלע 2 נקודות מהקו הכריע עם סל ניצחון במצב של שיוויון, שש שניות לסיום והעניק לקבוצתו ניצחון שמיני ברציפות.

כספי, שהאולם בסטייפלס סנטר האיר לו לא פעם פנים בקריירת ה-NBA שלו, אמנם לא פתח הפעם בחמישייה אבל היה שותף במהלך הרבע הראשון לתחילת הבריחה של האורחים. היתרון של האלופה הגיעה רק עד ל-10 נקודות הפרש, והמארחים הצליחו להיצמד עד לסיום.