הבקשה של עדן הראל

כ-2,000 אמהות שבניהן משרתים בצה''ל חתמו על עצומה הקוראת לרטמכ''ל גדי איזנקוט לאפשר לרב פרץ איינהורן, קצין ורב במילואים, למסור שיעור חיזוק לחיילים בעיר הבה"דים מדי יום א'.

כזכור, כפי שנחשף בערוץ 7 לפני מספר חודשים, ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה האלוף אהרון חליוה הורה שלא להתיר לרב איינהורן להעביר את השיעור לחיילים שנקרא ''שמחת יום א'".

האמהות אינן מבינות מדוע נאסר על הרב איינהורן לקיים שיעור ושיחת מוטיבציה לחיילים המעוניינים בכך, כשהם אינם בפעילות ומחוץ לשטח הצבאי.

השחקנית והמרצה עדן הראל, רעייתו של עודד מנשה, קוראת לנשים נוספות לחתום על העצומה. "גם אני מצטרפת ל-2,000 אמהות שכבר חתמו להחזרת שיעור התורה של הרב פרץ איינהורן, שהוא עושה את זה מחוץ לבסיס, לא מפריע לאף אחד, זה בזמן שהחיילים ממתינים לאוטובוסים, זה דבר מקסים.

''קצת תורה למי שרוצה, לא מכריחים אף אחד, אין כפייה ברוחניות, יאללה אמהות תצטרפו אלי ובואו נחתום", אמרה הראל.

לחתימה על העצומה

גם הרבנית ימימה מזרחי פרסמה קריאה דומה, ''אני קוראת בזאת לעוד ועוד אמהות להצטרף לקריאה לרמטכ"ל לאפשר את שיעורו של הרב פרץ איינהורן 'שמחת יום א'. התורה היא מקור הכוח של עם ישראל, היא מקור הכוח של אותם חיילים.

''לי באופן אישי, התורה מעניקה כוחות וטעם לחיי והיא זו שנותנת משמעות לעשייה שלי בתחומים בהם אני פועלת, אז בוודאי שיש לאפשר לחיילים העוסקים בתחום החשוב ביותר - הגנה על המדינה - את הלימוד והחיזוק התורני שהרב פרץ איינהורן מעניק להם, ובוודאי כשהדבר לא נעשה בזמן פעילותם הצבאית.

''בבקשה הצטרפו ל-2,000 האמהות שכבר חתמו כדי שקריאתנו למפקדי צה"ל תהיה ברורה - אל תמנעו מחיילינו לימוד תורה", הדגישה הרבנית מזרחי.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו