בזמנכם החופשי

בשלישי הבא, ח' בטבת, מגיע אביתר בנאי ל'גולה' בפתח תקווה.

תגיות: בשבע 774
, ג' בטבת תשע"ח

בזמנכם החופשי                  -ערוץ 7
אביתר בנאי
צילום: ענבל צח

אחרי 20 שנות אלבומים ומוזיקה הוא ישתף את הקהל בתהליך היצירה שלו ויספר על קו המתח הגבוה שבין יצירה להלכה, בין הבמה לתשובה ובין אדם לאלוקיו. פתיחת דלתות ב‑20:30, מופע ב‑21:30.

***

שושנה צינגל ראיינה בני דור שני ושלישי לשואה ובישלה מכל אלה תיעוד יצירתי. ספרה 'מסע' מעלה למרכז הבמה דמויות שונות ומגוונות. הקולות הנשמעים בספר שונים זה מזה בתחושותיהם לגבי השואה. בין השאר הם מותחים ביקורת על תופעות שליליות בחברה הישראלית כגון זילות החיים, היעדר חמלה, אלימות ואטימות. הוצאת אסטרולוג.

***

לאליהו אין משחקים או טלוויזיה, אין לו אפילו מיטה ושמיכה, אבל הוא לא אומלל, כי יש לו שני אוצרות נדירים: תושיה ודמיון עשיר. כשאמא שלו מפוטרת מהעבודה הוא יוצא להציל את המשפחה. ינץ לוי, מחבר סדרת הספרים המקסימה 'דוד אריה', יוצא בסדרה חדשה: 'כשסבא אליהו היה קטן'. כדאי לעקוב. כנרת זמורה ביתן.

***

'כנפיים' הוא פרויקט של נטשה שלקוב, משוררת הסובלת משיתוק מוחין, והמלחינה יסמין אבן. שלקוב שלחה לאבן כמה משיריה, אבן התפעלה והלחינה אותם בזה אחר זה. מהשירים נולד מופע וכעת הם יוצאים יחד בדיסק. האומנים המבצעים - בני בשן, אסף אמדורסקי, דן תורן ועוד, עושים זאת בהתנדבות. כל ההכנסות יוקדשו לשלקוב. ניתן לרכוש באתר בנדקמפ.

לתגובות: ofralax@gmail.com