מרב מיכאלי: ארצה להיות שרת המשפטים

חברת הכנסת מהמחנה הציוני תוקפת את לפיד, נותנת לאבי גבאי הזדמנות לנצח ומשוכנעת שהקואליציה הנוכחית היא רעה וחייבים להחליף אותה.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ז' בטבת תשע"ח

מרב מיכאלי: ארצה להיות שרת המשפטים-ערוץ 7
מרב מיכאלי
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

ח"כ מרב מיכאלי (המחנה הציוני) תוקפת בחריפות את מפלגת יש עתיד ואת העומד בראשה, ומבקשת לתת הזדמנות לאבי גבאי בתקווה שינצח את הבחירות הבאות.

בראיון לעיתון ''ישראל היום'' נשאלה מיכאלי האם היא מרוצה מתפקודו של אבי גבאי כיו"ר העבודה. "אני לא בוחנת אותו. הוא היו"ר שלי", אמרה. ''אני מקבלת אותו ככזה ורוצה שינצח בבחירות.

''אני מאמינה שצריך לגבות את היו"ר, וכך נהגתי גם בתקופה שבה יחימוביץ' והרצוג הנהיגו את המפלגה. גבאי קיבל את המנדט, ויש לאפשר לו לעשות את כל מה שהוא מאמין בו".

"גבאי מכיר את המערכת כי היה במשך שנה בממשלה, והוא גם עושה שיעורי בית. לעומת זאת, כשאני מסתכלת על יאיר לפיד, הוא במשך שנתיים היה שר אוצר ולא עשה כלום ומפלגתו החזיקה ארבעה משרדי ממשלה חשובים - בריאות, רווחה, חינוך ומדע ובמשך שנתיים לא עשתה כלום, לעומת הממשלה הנוכחית שאני מתנגדת לה, אבל כל הזמן היא עושה", תקפה.

ח''כ מיכאלי התייחסה לאפשרות שחקירות המשטרה נגד ראש הממשלה וח"כ דוד ביטן יובילו להקדמת הבחירות. "אינני עושה ספקולציות מתי יהיו הבחירות, אבל אני רוצה להחליף את הממשלה הזו כי היא רעה בכל מובן. היא לא מקדמת תהליך מדיני, והיא מאפשרת כפייה דתית שערורייתית ומושחתת".

לדבריה, "אם אבי גבאי יקים את הממשלה הבאה, ארצה להיות שרת המשפטים".