בעקבות איומי חמאס: אבטחה לח"כ חזן

הוחלט להציב אבטחה לח"כ אורן חזן לאחר שהתעמת עם משפחות מחבלים מחוץ לכלא נפחא. בחמאס כינו את חזן "חזיר".

חזקי ברוך , ח' בטבת תשע"ח

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין החליט יחד עם קצין הכנסת להצמיד אבטחה לחבר הכנסת אורן חזן מהליכוד שהתעמת אתמול (שני) עם משפחותיהם של מחבלי חמאס הכלואים בישראל וזכה לתגובה מאיימת מצד ארגון הטרור חמאס.

ח''כ חזן עלה לאוטובוס של קרובי מחבלים שהגיעו מעזה כדי לבקר את המחבלים בכלא נפחא.

בכיר חמאס פתחי חאמד זעם על מעשיו של חבר הכנסת. "אנחנו אומרים לאורן חזן החזיר - הכבוד שלנו לא נרמס. הכבוד שלנו הוא מעבר לכל שיקול, בעזרת האל ישתבח שמו", אמר חאמד.

"אנחנו מזכירים לך יא חזן, שבחסדי האל, ישתבח שמו, התייחסנו בהתאם למוסר האסלאמי ובהתאם לערכים ולמנהגים שלנו, כלפי השבויים ששבינו מהצבא שלך", טען בכיר החמאס. "תשאל את גלעד שליט איך התייחסנו אליו בעדינות ובטוב לב כשהיה שבוי".

אתמול הגיע ח"כ חזן לאולפן "שש עם עודד בן עמי" בחדשות 2 והתייחס לסערה שעורר. "אני שמח שעשיתי את הדבר הזה ואני מקווה שזה גם יניב פירות", אמר חזן. "הם ידעו מה הילדים שלהם עשו, הם נותנים להם גיבוי מלא", טען.

"אתה מסתכל על האנשים האלה שיש להם רצח בעיניים ואתה צריך לעמוד על שלך - לא ברמה הפרסונלית, ברמה של הגאווה הלאומית שלנו", הדגיש ח"כ חזן.

ח"כ אורן חזן מסר בתגובה לאבטחה שהוצמדה אליו, ''אבטחת האישים והשיקולים הכלולים בה, נתונים בידי כוחות הביטחון ואני סומך עליהם שהם יודעים לעשות את עבודתם בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

''האיומים לא ירתיעו אותי. אמשיך לעשות כל מה שניתן ובעוצמה רבה אף יותר, למען עם ישראל וא"י כולל פעולות להפסקת ביקורי משפחות מחבלי החמאס. עד אשר יבינו שם בעזה שללא החזרת הבנים - חיילי צה"ל, אורון שאול, הדר גולדין והאזרח אברה מנגיסטו, לא יהיה יום אחד שקט למחבלי החמאס בישראל''.