בזמנכם החופשי

'איזו מדינה' - הצגה מוזיקלית חדשה של אספקלריא. כתיבה, בימוי ומשחק: גדי וייסברט, חגי לובר. טקסטים: דביר שרייבר.

תגיות: בשבע 775
, י' בטבת תשע"ח

בזמנכם החופשי                  -ערוץ 7
חגי לובר
צילום: Hadas Parush/Flash90

אריק מגן עומד להתחתן ומתכנן מסיבת רווקים בדירתו שבברלין. אורח מפתיע מהעבר מוציא את אריק למסע אל זיכרונות כואבים ושמחים, וכל אלה מובילים לשאלות על מדינת ישראל שלנו. 'איזו מדינה' - הצגה מוזיקלית חדשה של אספקלריא. כתיבה, בימוי ומשחק: גדי וייסברט, חגי לובר. טקסטים: דביר שרייבר.

***

אם תקפצו למסע קניות באחד מקניוני עופר בשבועיים הקרובים, תוכלו גם לאמן את העברית שלכם: לנסות לומר מילים ארוכות כמו ולכשתרנגולותיהן, להגיד כמה פעמים את המילה זמזום, או ביטויים של מילים בעלות אותה משמעות כמו תם ונשלם. מי שיניע אתכם לפעולה יהיו השלטים בקניונים השונים, פרי שת"פ של מט"ח (המרכז לטכנולוגיה חינוכית) עם רשת הקניונים.

***

יואב חוזר מטיול באפריקה ורץ לביתו של חברו איתמר, כדי לספר חוויות. אבל אז מתברר שבבית של איתמר גרה אישה אחרת, וכאילו איתמר ומשפחתו מעולם לא היו. כאן מתחילה הרפתקה מותחת, אבל גם סיפור מרגש על חברות ואומץ. 'החבר הכי טוב שלי', רינת פרימו. איורים: יניב שמעוני. הוצאת ידיעות ואדם צעיר.

***

גיל רון שמע התגורר בעבר בין בדואים בסיני וספג מוזיקה בדואית מהמפרץ הפרסי. למקצב המיוחד הזה הוא משדך מילים בעברית, והתוצאה - חגיגה. רון שמע והאנסמבל שלו משיקים את האלבום החדש 'קפה ג'לאל' ביום שלישי ב'אברהם הוסטל' תל אביב. יתארחו: ברי סחרוף וכמאל סולימן. הפתעות נוספות מובטחות.

ofralax@gmail.com