אלי ישי:
החובות מאחורינו, "יחד" נערכת לבחירות

השר לשעבר אלי ישי פתח את המערכה המוניציפלית בערב הוקרה לתורמי המפלגה. "יחד תהיה בכנסת הבאה".

אלירן אהרון , י"א בטבת תשע"ח

ערב הוקרה של מפלגת יחד
ערב הוקרה של מפלגת יחד
צילום: ויקטור מזוז

למעלה מ-400 אנשי עסקים, רבנים, אישי ציבור ונכבדים בדואים ודרוזים, השתתפו אמש (חמישי) באירוע הוקרה של מפלגת יחד באשקלון, בהובלת יו"ר המפלגה השר לשעבר אלי ישי.

אנשי העסקים שהשתתפו באירוע, תרמו למפלגת יחד וסייעו לה לכסות את החובות שהותירו הבחירות האחרונות.

ראשון הדוברים היה הרב מאיר מאזוז, ראש ישיבת כיסא רחמים והמנהיג הרוחני של מפלגת יחד.

"גם בגין הפסיד פעם אחר פעם בבחירות, ובסוף היה ראש ממשלה הכי טוב שהיה לעם ישראל", אמר הרב מאזוז. הרב שיבח את צניעותו של אלי ישי, והעיד על יושרו ונקיון כפיו, ''ישי' בגימטריא 'נקי כפיים' (320) וזה לא במקרה".

הרב מחה על חילול השבת שגובר לאחרונה במדינת ישראל, "אם השבת הביתה המצאה אירופאית, היו מתגאים בה ומתפארים בה, אבל בגלל שזה משהו יהודי שלנו, אנחנו מתביישים בזה?! צריך להתגאות שיש לנו את השבת, אומות העולם מתקנאים בנו!".

הרב מאיר מאזו
צילום: ויקטור מזוז

יו"ר מפלגת יחד אלי ישי הכריז בנאומו על פתיחת המערכה המוניציפלית, ואמר כי 'יחד' נערכת להתמודדות ברוב הערים והמועצות ברחבי הארץ.

ישי הודה לכל התורמים שסייעו למפלגה להתנער מהחובות הכבדים, והביאו אותה כעת לנקודת פתיחה מצוינת, כלשונו. "מי היה מאמין שנגיע לרגע הזה כאשר עול החובות מאחורינו. לאחר הבחירות אנשים כבר הספידו את התנועה, אבל אתם האמנתם ביושרה, בדרך, באמת, ונתתם את עצמכם למענה, למרות כל מה שעבר, וברוך ה' היום אנחנו כבר נערכים לבחירות הבאות ביתר עוצמה וכח".

"אני בטוח שלא נאכזב אתכם, 'יחד' תהיה בכנסת הבאה, הקול הישר נקי כפיים, שמקדש שם שמים, שמחויב אך ורק למען הציבור, בלי אינטרסים אישיים, ישמע בבחירות הבאות", הבהיר ישי. ''היום יותר מתמיד אני רואה בכל מקום שאני מגיע, את האהבה, את התמיכה, את הגיבוי, את ההבנה, את הגעגוע, ואני בטוח שאנחנו נגשים להם את החלום הזה".

צילום: ויקטור מזוז