גם אתם חייבים כסף לאמא של דורית?

המרדף אחר הכסף היא בעיה מוכרת מאד, לא רק במגזר הדתי. אבל נדמה שדווקא אצלנו יש כל הזמן למי להחזיר כסף על דברים. הנה הפתרון

תוכן שיווקי , י"ד בטבת תשע"ח

צילום מסך
צילום מסך
צילום: מתוך האפליקציה

יום הולדת לאבא שחוגג 60, מסיבת סיום בבית הספר של הבן הגדול, ארוחת שבת רק למדריכים, ערב "רק בשר" של הבנים.

תמיד נמצא סיבה טובה לחגוג ועל מה להוציא כסף. נראה שאין כמעט חודש שעובר ואנחנו לא נדרשים לקנות מתנה כלשהי, לארגן מסיבה או ערב מיוחד, מבלי שזה יעלה לנו כסף.

מילא הכסף, הבעיה הקשה יותר היא שותפות הגורל עם האנשים איתם קנינו את המתנה או קיימנו את האירוע.

מגיל קטן חינכו אותנו לעשות דברים יחד- לשחק יחד, ללכת לקייטנה ביחד, תנועת נוער, אולפנה, ישיבה. הכל ביחד. כשבגרנו הביחד הזה עבר להיות ״ביחד״ של אירועים מיוחדים - מסיבות גיוס, מסיבות שחרור, ימי הולדת, מתנת לידה משותפת, חופשות עם חברים.

אז איפה הבעיה מתחילה? כשיש מישהו אחד שצריך לאסוף את הכסף מכולם. והיא הופכת לגדולה יותר כשאותו מישהו גם משלם על כולם מתוך הבנה משותפת שכולם יחזירו לו כסף. כאן זה כבר מתחיל להיות קשה יותר.

המרדף אחר הכסף היא בעיה מוכרת מאד, לא רק במגזר הדתי. אבל נדמה שדווקא אצלנו יש כל הזמן למי להחזיר כסף על דברים. אם כל אחד יחשוב על הסביבה הקרובה שלו ובוודאי על עצמו, הוא ייזכר בכמה אנשים שחייבים לו כסף ובכמה אנשים שהוא חייב להם.

כמה מפגשים חברתיים שאמרתם "טוב נו, זה יתקזז עם הפעם הבאה שזה יהיה אצלנו", או "אני קניתי את המתנה לאמא ואבא לראש השנה, אחותי תקנה לפסח וככה נתקזז".

אז למה להכניס את עצמנו לבעיות האלה מלכתחילה?

בעולם כמו שלנו, בו הדיגיטל והסמארטפונים שולטים, יש פיתרון מוכר- PayBox. אפליקציה שמאפשרת לאסוף כסף מקבוצת אנשים, לכלמטרה שהיא. זהו פתרון קל, חינמי והשירות שלה הוא חינם, בלי עמלות. זו אפליקציה שחייבת להיות לכולנו בסמארטפון. כמו שיש לנו ווייז לנהיגה, פנגו לחניה, ווטסאפ לשיחות - פייבוקס, זו האפליקציה שלנו לתשלומים.

להורדת האפליקציה לחצו כאן

צילום מסך
הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il