יום הולדת מתוק לגיל-עד

יום הולדתו של גיל-עד שער הי"ד צוין כמדי שנה בחלוקת עוגיות שוקולד צ'יפס. "מאמינה שהחיוך של גיל-עד ממשיך ממקומו בשמיים", אמרה האם

תגיות: גיל-עד שער
ערוץ 7 , כ' בטבת תשע"ח

יום הולדת מתוק לגיל-עד-ערוץ 7
מחלקים עוגיות
צילום: הודיות

תלמידי כפר הנוער הדתי הודיות שבגליל התחתון וחניכי מרכז הנוער 'דאורייתא' באריאל של OU ישראל יצאו בסוף השבוע למבצע 'מתוק בלב', לציון יום הולדתו של גיל-עד שער הי"ד.

גיל-עד שער נחטף בגוש עציון ונרצח לפני כארבע שנים, יחד חברו לכיתה נפתלי פרנקל ועם אייל יפרח הי"ד.

מאחורי הפרויקט עומדים אופיר ובת גלים, הוריו של גיל-עד, אשר החליטו לציין גם השנה את יום הולדתו דרך התחביב שהיה אהוב עליו – אפיית עוגיות שוקולד-צ'יפס.

בפרויקט, אנשים מרחבי הארץ והעולם אפו עוגיות וחילקו אותם ברחוב לאנשים שהם לא מכירים, יחד עם פתק שמסביר מי היה גלעד שער ומבקש דרך זה לקרב ולחבר בין אנשים.

"העשייה והנתינה שנוגעת בכל החברה הישראלית, מחזקת אותנו ומעצימה את הצדדים הטובים שיש בחברה הישראלית ובעם היהודי בתפוצות" אמרה האם, בת גלים.

"אני מאמינה שהחיוך של גיל-עד ממשיך ממקומו בשמיים. לא ניתן לאמוד את כאב השכול שאנו נושאים איתנו בכל יום. עם זאת, העשייה מדהימה וציון יום הולדת לגיל-עד ע"י עם ישראל – עוזרים לנו להמשיך הלאה ולהתחזק", הוסיפה.

"סיפור שלושת החטופים שנרצחו הוא סיפור טראגי של בני נוער שחייהם נגדעו בדרכם חזרה לביתם. נענינו לקחת חלק בפרוייקט שיזמו הוריו של גלעד שער ז"ל כדי להנציח אותו ביום הולדתו שחל בי"ט בטבת. נתינה שבאה מאהבה מעצימה ומאפשרת לכולנו לשאוף גבוה יותר ולהיות אנשים טובים יותר". אמר מנהל הודיות, אלי שטיין..

מנכ"ל OU ישראל הרב אבי ברמן, הוסיף "באירועים מעין אלו עם ישראל מתגלה בשיא תפארתו. החניכים שלנו נותנים תקווה ומוכיחים כי הנוער הישראלי הוא נוער איכותי שפועל בכל מאודו לעשיית טוב. האחדות בעם ישראל היא הכח שמאפשר לנו להתגבר על כל מכשול ומיצר".