1,600 בני נוער נגד ההרס בנתיב האבות

במכתב לראש הממשלה נתניהו ושריו מבקשים בני נוער לעצור את הרס 15 הבתים בשכונת נתיב האבות. "הרס מיותר שפוגע בהתיישבות כולה".

ערוץ 7 , כ"א בטבת תשע"ח

בני נוער פתחו הבוקר (שני) בעצומה נגד הריסת 15 הבתים בשכונת נתיב האבות בגוש עציון. כ-1,600 נערים ונערות כבר חתמו על העצומה.

במכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו ושריו הם ביקשו לעצור את ההרס הצפוי.

בעצומה נאמר, "על האבסורד בנתיב האבות כולנו שמענו, אין שום הצדקה להרס המיותר הזה. הרס שפוגע בהתיישבות כולה. מצורפת עצומה שחשוב לנו שתחתמו עליה מטרת העצומה היא להעביר למקבלי ההחלטות את המסר שזהו מאבק לאומי ואנו נוער מכל רחבי הארץ דורשים להסדיר את נתיב האבות".

"אתם נבחרי הציבור שלנו ותפקידכם למצוא פתרון ללא התנערות או השלכת אחריות. באם נצטרך, נגיע לנתיב האבות אנחנו עם עוד אלפי בני נוער על מנת למחות על העוולה המוסרית שעלולה להתרחש. אנו קוראים לכם בקריאה רמה: 'די להריסות - נשארים בנתיב האבות׳״.

מטה המאבק בנתיב האבות מסרו בתגובה ליוזמה "תודה על הנוער הנפלא שלא נשאר אדיש שאחרי שהצביע ברגלים, הוא מצביע עכשיו בידיים ונלחם על הרס של יישוב מדינת ישראל. העצומה שהעליתם, עצומה מצוינת, חשוב לנו מאוד להשיג כמה שיותר חתימות, אנחנו שמונה שבועות לפני ההרס ואין שום פתרון ממשי ביד, לחץ על מקבלי ההחלטות עוזר להם ומדרבן אותם לפעול יותר, היעד 10,000 חתימות, 1,000 כבר יש בזכותכם! תמשיכו להפיץ בכל הכוח".