יום גיבוש
יום גיבוש צילום: יח"צ

רק שאז אתם מגלים שהתוצאה ומה שקיבלתם מחברת ההפקה הוא מרחק שנות אור ממה שהובטח לכם ובמקום חווית ה"wow” שרציתם לייצר קיבלתם עוד יום גיבוש, לא ממש מעניין, שגרתי, יום גיבוש שלמעשה יכולתם לארגן בקלות בעצמכם…
אז ריכזנו כאן עשרה טיפים וסימנים שיכולים לעזור לכם בבחירת חברת ההפקה שתייצר עבורכם את החוויה שדמיינתם בראש והרבה יותר!

אז איך תדעו שזו החברה שאיתה תרצו לעבוד?

כאשר אתם נשאלים כמה גברים / כמה נשים ? היכן רוב המשתתפים מתגוררים ? גילאי המשתתפים (משפיע על תחומי העניין ומיקוד הפעילות בתכנים מותאמים לגיל) וכמובן כמובן מהן המטרות נוספות ליום שכזה מעבר לחוויה ?

כאשר אתם נשאלים על כמות טבעונים / צמחונים / נטולי גלוטן (היום הימנעות מגלוטן היא לא רק נחלתם של הצליאקים וזה כבר נהפך לטרנד בריאותי). ביום שכזה חשוב מאוד לתת מענה לכולם. כשרויות - לא מספיק שיאמרו לכם "אין לנו בעיה עם כשרות".

יום גיבוש
יום גיבוש צילום: יח"צ

חברת הפקה מקצועית ורצינית תשאל אתכם האם נדרשת כשרות מהדרין לגבי סוגי הכשרויות צריך להבין האם נדרש מהדרין ולהבין שגם שם יש דקויות (כשרות בד"צ, לנדא, רובין ועוד). חברת הפקה מקצועית תדע לפרט את כל הכשרויות וסוגי הכשרויות בכל ארוחה וארוחה.
הכי נכון יהיה לחבר את חברת ההפקה למשתתף דתי/חרדי בקבוצה. שיחה אחת יכולה להפוך את הנושא להרבה יותר פשוט ולחסוך אי נעימויות ביום עצמו. כדאי מאוד לוודא שלחברת ההפקה יש גם אחריות מקצועית (אחריות מקצועית אינה רק לייעוץ, הדרכה או סדנה לימודית) בנוסף לביטוח צד ג' אם בכל זאת יש תכנון לפעילות חוץ בתקופת החורף שימו לב וכדאי לוודא שיש מספיק גמישות בכל הקשור לביטול / דחייה של יום האירוע גם בהודעה של 2-3 ימים מראש ללא חיוב (מספיק זמן לדעת את הצפי למזג האוויר), וללא קשר תמיד טוב לדעת מהי מדיניות הביטולים של החברה. מאוד חשוב לדעת מי עומד מאחורי החברה. תעשו Google, תקראו המלצות ..

למעשה הוא השותף שלכם לדרך ויש לכם הרבה מאוד אחריות משותפת … יום גיבוש שכשזה לא מתחיל רק ביום עצמו, חלק חשוב מהתהליך הוא ה build up לעובדים שצריך להתבצע ימים או שבועות לפני. האם חברת ההפקה לוקחת חלק בתהליך הזה? כמו למשל עריכת/בניית טיזרים שתשלחו אל העובדים ימים לפני לעורר את הסקרנות והמתח לקראת היום המיועד, ועוד. ואחרי הכל ... אין כמו להיזכר ולצפות בתמונות ובסרטונים של היום הזה ממרחק הזמן. חברה מקצועית תדאג לכסות את העניין עבורכם ולא בהכרח בתוספת תשלום (אחרי הכול התמונות גם יוכלו לשרת אותה) בסיכום הדברים עם חברת ההפקה, לאחר שסגרתם ביחד את כל הפינות, מומלץ לעבור שוב על לוחות הזמנים של כל היום במפורט. יתברר לכם שהשלם לפעמים שונה מסך חלקיו. והכי הכי חשוב ואולי כדאי להתחיל ממנו ….המלצות! ועוד המלצות! ועוד המלצות!…לוודא שקיים מגוון של המלצות מחברות שונות.

בהצלחה!

הכותב הינו יוסי ספינזי, מנכ”ל חברת OUTMIND

הפקות תוכן חווייתי, יום גיבוש לעובדים , ימי כיף לחברות, סדנאות והרצאות