שירת האחדות
שירת האחדות צילום: יסודות צור

לאחר שבשנים האחרונות עלתה העיר בית שמש לכותרות בעקבות המחלוקת בין האוכלוסיות השונות, החליטו גם השנה בחברת הנדל״ן ״יסודות צור״ להשקיע במיזם האחדות אותו יזם בעלי החברה הלל יעקובזון.

המיזם אשר יתקיים זאת השנה השלישית בשבת פרשת ״בשלח״ מוגדר ״שבת שירה ואחדות״ ומטרתו לאחד בשבת תחת קורת גג אחת את הקהילות השונות בעיר לתפילה משותפת.

התפילות אשר יתקיימו באולם מרכזי בעיר יארחו מתפללים מהקהילות השונית בעיר - ציונות דתית, חרדים ומסורתיים. את התפילות יובילו חברי מקהלת "הללו" בניצוחו של שלום כינורי ובהשתתפותם של החזנים סיימון כהן ואברהם קירשנבוים.

יש לציין כי חברת הנדל״ן יסודות צור הינה מהחברות הוותיקות והשורשיות בעיר אשר בנתה אלפי יח״ד בשכונות השונות והחיבור לקהילה בעיר הינו חלק משמעותי בפעילותה.

בעלי החברה הלל יעקובזון מסר ״בזמנים שבהם אנו חווים פילוג בין חלקים בתוך עם ישראל, מוטלת על כולנו המשימה הגדולה והחשובה והיא אחדות עם ישראל. יסודות צור בהוויתה הינה חברה שפועלת לאחדות העם בכלל ובפרט אחדות בכל חלקי העיר ובין שלל קהילות בית שמש.

״מיזם ׳שבת שירה ואחדות׳ מבטא את שאיפותינו בצמצום חילוקי הדעות בינינו והגברת האחדות. אנו מזמינים את כל תושבי העיר בית שמש, מכל הקהילות להצטרף אלינו לשבת של שירת האחדות".

התפילות יתקיימו בקבלת השבת ובתפילת שחרית באולם הספורט הגדול ברחוב נחל שורק 12 ברמת בית שמש. כלל חברי הקהילות בבית שמש כולה מוזמנים להשתתף בשבת האחדות.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו