עיצוב העסק
עיצוב העסקצילום: יח"צ

בפגישת עסקים כולם יקפידו על הופעה ייצוגית והחתן והכלה דואגים לקנות עוגה מעוצבת לקראת היום הגדול שלהם. באופן דומה, בני האדם מחליטים אם להיכנס לחנות מסוימת או לעבור לחנות הבאה. המראה החיצוני של החנות, העיצוב שלה הוא שמשפיע על מספר הלקוחות אשר יכנסו לחנות.

מתאימים את העיצוב לרוח החנות

בין אם מדובר בחנות בגדים או בחנות למתנות, חשוב לפנות למעצבת פנים העוסקת בתחום עיצוב חנויות. אשת מקצוע זו תלמד על העסק שלכם, תבחן את החלל של החנות ותכוון אתכם לקראת ההצלחה הגדולה. תוכלו להחליט ביחד עם המעצבת אילו פריטים למקם בתצוגה של החנות, כל כמה זמן כדאי להחליף אותם ומה תהיה עוצמת התאורה בחנות, כך שניתן יהיה להשאיר את הלקוחות ליד הדוכנים זמן רב ככל הניתן.

אכלתם פעם במסעדה מעוצבת?

כולנו חושבים שהאוכל הוא זה שעושה את המסעדה, אך למעשה העיצוב משפיע לא פחות. עיצוב מסעדות הוא אמנות של ממש ויש צורך להתייחס אליו בכובד ראש. זוג אשר נמצא בדייט ראשון, בעל ואישה החוגגים יום נישואים, עובדים בערב צוות או בני משפחה שחוגגים יום הולדת, כולם מעוניינים לאכול באווירה טובה ועליזה. ואין דבר אשר מעניק ערך מוסף לאווירה יותר מאשר העיצוב. מעצבת הפנים בוחנת את סוג האוכל שאתם מגישים, ובהתאם לכך קובעת את סוג העיצוב.

משרד חדש הוא הזדמנות לשינויים

המשרד שלכם עובר כתובת? זוהי הזדמנות נהדרת לערוך בו כמה שינויים קוסמטיים. נכון, ממבט ראשון זה נראה לכם מיותר, שהרי מי כבר נמצא במשרד? רק אתם והעובדים ואולי מדי פעם גם כמה שותפים שקופצים לביקור. ועדיין, משרד מעוצב ונקי יכול לרומם את מצב רוחם של העובדים שלכם, להעלות את תפוקת העבודה שלהם ולהעביר אתכם לשלב הבא בסולם השדרוג. אחרי הכול, כאשר אתם מארחים אנשים זרים, אתם מעוניינים לשמור על רמת ייצוגיות נאותה. מסיבה זו, חשוב להזמין שירותי עיצוב פנים משרדים ממקצוענים.

לבלוט מבין כולם

עיצוב מסחרי הוא תחום נרחב אשר דורש התייחסות מיוחדת. כאשר יש לכם חנות בקניון, אתם רוצים לבלוט ולגרום לאנשים לפנות דווקא אליכם. אלה כמה טיפים לעיצוב מסחרי שיכולים לסייע לכם:

  • מה מיוחד בכם – אז יש לכם חנות בגדים, אבל מה מבדיל אותה מחנויות אחרות? מצאו את התכונה המייחדת את העסק שלכם והדגישו אותה בעיצוב.
  • לא להעמיס בפריטים – אמת, יש לכם דברים רבים למכור, אבל הלקוחות שלכם עלולים ללכת לאיבוד עקב ריבוי פריטים בחנות. בחרו את הפריטים האיכותיים ביותר והציגו אותם.
  • המסר והצבעים – מהו החזון של העסק שלכם? איזה מסר אתם מעוניינים להעביר לקונים? בהתאם לכך אתם יכולים לבחור את הצבעים שיבלטו בחלל המסחרי שלכם.
  • לבחור את התאורה המתאימה – התאורה משפיעה על החלטת הלקוחות לא פחות מהמוצר עצמו. כדי ליצור את ה"קליק" בין הלקוח למוצר שהוא מחפש, חשוב להחליט על תאורה מתאימה. תאורה בהירה, למשל, מתאימה במיוחד לחנויות בגדים.
עיצוב העסק
עיצוב העסקצילום: יח"צ

דרכו של העיצוב המודרני

קיימים סגנונות עיצוב שונים, אך כשמדובר בעיצוב מסחרי, עיצוב פנים מודרני שולט ביד רמה. העיצוב המודרני מתאים לרמת החיים העכשווית שלנו. זהו עיצוב מינימליסטי, נטול קישוטים ועיטורים התומך בקיומן של צורות הנדסיות בחלל החדר. חנויות רבות בוחרות בסגנון עיצוב זה.

אם אתם מקימים עסק חדש ולא מבינים דבר בתחום העיצוב, קליין סטודיו הוא המקום המתאים לכם. עינת קליין היא מעצבת פנים מנוסה אשר תסייע לכם להגשים את חלומכם באמצעות התפאורה המתאימה עבורכם.

הכתבה הופקה ונכתבה בעזרת חברת אוצר מילים המספקת כתיבת מאמרים מקצועיים עבור עסקים, ארגונים וחברות.